-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар для проведення ремонтних робіт господарськи способом- ID: UA-2026-09-04-012535-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301206
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Василівської сільської ради Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 45042480ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення курсового навчання за професією «Машиніст автовишки та автогідропідій...×-
Послуги з проведення курсового навчання за професією «Машиніст автовишки та автогідропідіймача» працівників (код ДК 021:2015 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації)
- ID: UA-2026-09-04-012534-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301204
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦБУД" ЄДРПОУ: 32168454ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл; Нітрогліцерин, концентрат для розч...×-
Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл; Нітрогліцерин, концентрат для розчину для інфузій, 10 мг/мл, по 2 мл
- ID: UA-2026-09-04-012532-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301203
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ремінь стяжний- ID: UA-2026-09-04-012543-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301202
Військова частина Т0970 ЄДРПОУ: 26641943ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ВЗ-07-26Т-ЗЦ/93: Засіб миючий універсальний 5 л, код за ДК 021:2015 - 39830000-9 «Продукці...×-
ВЗ-07-26Т-ЗЦ/93: Засіб миючий універсальний 5 л, код за ДК 021:2015 - 39830000-9 «Продукція для чищення»
- ID: UA-2026-09-04-012533-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301200
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45270820ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 11.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:90400000-1 Послуги у сфері водовідведення (послуги з технічного обслуговування...×-
ДК 021:2015:90400000-1 Послуги у сфері водовідведення (послуги з технічного обслуговування зовнішніх мереж водовідведення (Каналопромивочний автомобіль КО-512 КАМАЗ-53212))
- ID: UA-2026-09-04-012531-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301198
ДК 021:2015: 90400000-1 Послуги у сфері водовідведенняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 60 мл,...×-
Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 60 мл, №1 (НК 024:2023: 31400 Контейнер для збирання проб сечі стерильний IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W05010203 Збір сечі, контейнери)
- ID: UA-2026-09-04-012518-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301195
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45498515ДК 021:2015: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплектиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сік фруктовий відновлений, пастеризований, без цукру, bag-in-box, 3л- ID: UA-2026-09-04-012524-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301194
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каналізаційне обладнання- ID: UA-2026-09-04-012520-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301193
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 39350000-0 Каналізаційне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«MASTER: Оновлення на 12 місяців. Релізи/нові версії для рішень понад 20-ть користувачів»- ID: UA-2026-09-04-012522-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301192
Управління державної охорони України ЄДРПОУ: 00037478ДК 021:2015: 72267100-0 Обслуговування програмного забезпеченняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хліб- ID: UA-2026-09-04-012521-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301191
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №6 "ПРАВОБЕРЕЖНИЙ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280903ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з друком- ID: UA-2026-09-04-012523-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301189
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутни...×-
Засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових широкосмугових сигналів типу Newtec MDM9000
- ID: UA-2026-09-04-012508-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301188
К1412 ЄДРПОУ: 26598420ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 16:34)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44420000-0 Будівельні товари (Малярна стрічка)- ID: UA-2026-09-04-012517-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301183
Державне некомерційне товариство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Леоніда Каден...×-
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Леоніда Каденюка,30) (тридцять)
- ID: UA-2026-09-04-012515-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301181
Чернівецький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21425063ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -