-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ноутбук- ID: UA-2026-08-31-000137-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233383
Павлоградська районна рада ЄДРПОУ: 21924725ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електропостачання земельної ділянки за адресою: м. Вінниця, вул. Ваксмана, діл. 50, кад. №...×-
Електропостачання земельної ділянки за адресою: м. Вінниця, вул. Ваксмана, діл. 50, кад. №0510100000:01:067:0066 (Шклярук Н.Д.) (2026/2009/14334)
- ID: UA-2026-08-31-000138-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233382
АТ Вінницяобленерго ЄДРПОУ: 00130694ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття після заміни (ремонту) теплової мережі в м...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття після заміни (ремонту) теплової мережі в м. Луцьку, за адресою: вул. Шота Руставелі, 13-Б
- ID: UA-2026-08-31-000135-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233380
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подушка змінна Trodat 6/46040 нефарбована- ID: UA-2026-08-31-000136-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233378
Коростенське комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03343947ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумулятор BTRY 6S4P на елементах Samsung INR21700-50S- ID: UA-2026-08-31-000128-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233376
Військова частина А4990 ЄДРПОУ: 26639685ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:14)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвнтар- ID: UA-2026-08-31-000130-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233375
ЛІЦЕЙ № 10 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20558891ДК 021:2015: 37400000-2 Спортивні товари та інвентарЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для скринінгу донорської крові- ID: UA-2026-08-31-000131-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233374
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31520000-7 - Світильники та освітлювальна арматура (Світильники лінійні, світлодіодні)- ID: UA-2026-08-31-000129-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233373
Комунальне некомерційне підприємство "Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Володимирецької селищної ради ЄДРПОУ: 38853852ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка та випробування пожежних гідрантів, внутрішніх пожежних кранів та їх обладнання...×-
Перевірка та випробування пожежних гідрантів, внутрішніх пожежних кранів та їх обладнання пожежними рукавами
- ID: UA-2026-08-31-000127-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233372
КАЛУСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23922802ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива Dnipro-M моторна ULTRA, 2Т 1 л; мастило Dnipro-M для редукторів з молібденом 100 г- ID: UA-2026-08-31-000126-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233371
Комунальне підприємство "Житлово-комунальний сервіс "Вузівський" ЄДРПОУ: 35303304ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пам'ятні кулони "Батьківське серце"- ID: UA-2026-08-31-000125-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233370
Обертинська селищна рада ЄДРПОУ: 04357727ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шина 112-20 10нсCS104А (Ф-35) 111А6 з камерою без обідньої стрічки- ID: UA-2026-08-31-000124-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233369
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" РОМОДАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40439470ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Онлайн - семінар на тему: «Особливості підходу до організації і здійснення заходів з питан...×-
Онлайн - семінар на тему: «Особливості підходу до організації і здійснення заходів з питань цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях на виробничих підприємствах, в організаціях та установах у мирний час та під час дії військового
- ID: UA-2026-08-31-000123-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233368
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРЕМЕНЧУЦЬКА ВИХОВНА КОЛОНІЯ" ЄДРПОУ: 08564280ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох. Код ДК 021-2015 (CPV) 03210000-6 - Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-000122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233367
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай. Код ДК 021-2015 (CPV) 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-000120-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233365
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -