-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-03-010230-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283624
ПІДГАЙЧИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354114ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –44190000-8 Конструкційні матеріали різні (налічнік 50мм 2,2м,плінтус кутовий...×-
ДК 021:2015 –44190000-8 Конструкційні матеріали різні (налічнік 50мм 2,2м,плінтус кутовий 1м/п)
- ID: UA-2026-09-03-010237-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283622
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
матеріали для проведення поточного ремонту господарським способом (далі Товар) приміщень...×-
матеріали для проведення поточного ремонту господарським способом (далі Товар) приміщень Комунального закладу «Сахновщинський ліцей №2» Сахновщинської селищної ради Берестинського району Харківської області (цементно-пісчана суміш 25 кг)
- ID: UA-2026-09-03-010238-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283620
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Мочевіна» Код ДК 021:2015 – 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-09-03-010228-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283619
Дар’ївська сільська рада Херсонського району Херсонської області ЄДРПОУ: 04401374ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги повірки теплолічильника, код ДК 021:2015-50410000-2 Послуги з ремонту і технічного...×-
Послуги повірки теплолічильника, код ДК 021:2015-50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-03-010220-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283617
Виконавчий комітет Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 04060772ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подовжувач, розетка- ID: UA-2026-09-03-010227-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283616
ДЗИҐІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 13325904ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брус 100*50*4500- ID: UA-2026-09-03-010224-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283615
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ СОКОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41826810ДК 021:2015: 44191000-5 Дерев’яні конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вата н/стер.,200г., Пластир дитячий н/стер.,№20.,Пластир н/стер.,1,9*7,2 №10.,Шприц однор....×-
Вата н/стер.,200г., Пластир дитячий н/стер.,№20.,Пластир н/стер.,1,9*7,2 №10.,Шприц однор.,стер.,3-ох комп.,2,0мл.,Шприц однор.,стер.,3-ох комп.,5,0мл., Шприц однор.,стер.,3-ох комп.,10,0мл
- ID: UA-2026-09-03-010222-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283614
КНП "Залозецький центр первиної медико-санітарної допомоги"Залозецької селищної ради ЄДРПОУ: 41215331ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні суміші- ID: UA-2026-09-03-010223-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283613
УКП "Комунальник" ЄДРПОУ: 03366285ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Купівля ДК 021:2015: 44520000-1 - Замки, ключі та петлі .- ID: UA-2026-09-03-010232-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283611
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект картриджів для осмосу- ID: UA-2026-09-03-010207-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283610
ГЛУХОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ГЛУХОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34377328ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бандажі для трамваїв, код 34630000-2 за ДК 021:2015 «Частини залізничних або трамвайних ло...×-
Бандажі для трамваїв, код 34630000-2 за ДК 021:2015 «Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху»
- ID: UA-2026-09-03-010198-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283609
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Зовнішнє електрозабезпечення електроустановок нового будівництва багатоквартирного житлов...×-
«Зовнішнє електрозабезпечення електроустановок нового будівництва багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Чернівці, вул. Науки, 4», Технічні умови №0010453005251240320000001 від 30.05.2025р., Замовник: ТОВ «Чернівецький домобудівний комбінат» (Кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва»; код 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач).
- ID: UA-2026-09-03-010217-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283608
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами, НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета д...×-
Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами, НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Мікротомні леза для стрічкових зрізів, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів; Мікротомні леза для тонкого нарізання, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів
- ID: UA-2026-09-03-010208-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283607
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 33950000-4 Устаткування та приладдя для клінічної та судової медициниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове ДК 021:2015:15530000-2 - Вершкове масло- ID: UA-2026-09-03-010214-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283605
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СОСНИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05266524ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -