-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пломбування, розпломбування вузла обліку- ID: UA-2026-09-01-000148-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247080
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир кисломолочний 9%- ID: UA-2026-09-01-000145-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247077
Святошинський ПНІ ЄДРПОУ: 03188777ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа- ID: UA-2026-09-01-000144-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247076
Фінансовий відділ Станіславчицької сільської ради ЄДРПОУ: 43971804ДК 021:2015: 50300000-8 Ремонт, технічне обслуговування персональних комп’ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання, а також супутні послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини до автомобільної техніки- ID: UA-2026-09-01-000139-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247075
Військова частина Т0910 ЄДРПОУ: 26632223ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кава- ID: UA-2026-09-01-000141-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247074
Управління економіки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 39816211ДК 021:2015: 15861000-1 КаваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-01-000142-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247073
Дирекція з експлуатації та обслуговування ЄДРПОУ: 38946404ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна, крохмаль- ID: UA-2026-09-01-000140-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247072
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26242539ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з модернізації (автоматизації технологічних процесів) на підвищувальній во...×-
Виконання робіт з модернізації (автоматизації технологічних процесів) на підвищувальній водопровідній насосній станції КП ПОР "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ" за адресою: м. Полтава, вул. Ю. Кондратюка, 17 з подальшою інтеграцією в систему SCADA
- ID: UA-2026-09-01-000138-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247071
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361661ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2026-09-01-000137-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247070
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "БАРВІНОК" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 05392080ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай- ID: UA-2026-09-01-000134-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247069
Управління економіки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 39816211ДК 021:2015: 15863000-5 ЧайАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послу...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послуг адвоката за надання безоплатної вторинної правничої допомоги згідно доручень)
- ID: UA-2026-09-01-000136-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247068
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-01-000135-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247067
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з медичними відходами (18.01.08* цитотоксичні та цитостатичні лікарсь...×-
Послуги з поводження з медичними відходами (18.01.08* цитотоксичні та цитостатичні лікарські препарати) згідно коду ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (ДК 021:2015 – 90524000-6 Послуги у сфері поводження з медичними відходами)
- ID: UA-2026-09-01-000132-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247066
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01986380ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421- ID: UA-2026-09-01-000133-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247065
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗОЛОТОНІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗОЛОТОНІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02005303ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Солона карамель CheckMe- ID: UA-2026-09-01-000130-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247064
Управління економіки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 39816211ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -