-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички поліестер- ID: UA-2026-09-02-008949-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267735
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція, призначена для нагородження- ID: UA-2026-09-02-008958-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267731
Рубіжанська міська військова адміністрація Сіверськодонецького району Луганської області ЄДРПОУ: 44779753ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дихлофос- ID: UA-2026-09-02-008942-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267730
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шпаклівка- ID: UA-2026-09-02-008909-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267729
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1232 ЄДРПОУ: 08524205ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спринцівка типу Б виконання 1, розміру 0- ID: UA-2026-09-02-008959-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267728
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22645921ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Жалюзі вертикальні віконні із монтажем- ID: UA-2026-09-02-008952-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267727
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-02-008946-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267726
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-02-008939-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267725
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі ДЕПО за адресою: 68200, Одеська обл., Білгород-Дністро...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі ДЕПО за адресою: 68200, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с-ще Сарата, вул. Захисників України, 15
- ID: UA-2026-09-02-008951-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267724
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель- ID: UA-2026-09-02-008940-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267723
Волочиський ліцей №2 Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 06722214ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка, ремонт та відновлення картриджів (50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт оф...×-
Заправка, ремонт та відновлення картриджів (50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
- ID: UA-2026-09-02-008937-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267721
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ" ЄДРПОУ: 22769675ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
НАДАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ВИКОРИСТАННЯ ОБЄКТА/ ОБЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ,А САМЕ :...×-
НАДАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ВИКОРИСТАННЯ ОБЄКТА/ ОБЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ,А САМЕ : БАЗИ ДАНИХ ТА СКЛАДОВИХ ЧАСТИН ( ЕЛЕМЕНТІВ) БАЗИ ДАНИХ за кодом ДК 021:2015 46810000-7 Системи баз даних
- ID: UA-2026-09-02-008935-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267718
Комунальне некомерційне підприємство Теплицької селищної ради" Теплицький центр первинної медичної допомоги" ЄДРПОУ: 37337644ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор буряковий білий за кодом ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція Єдиного з...×-
Цукор буряковий білий за кодом ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-008917-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267717
Слобожанська початкова школа Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 26508173ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль, спеції- ID: UA-2026-09-02-008931-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267716
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ДМИТРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23545535ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з забезпечення харчування іноземної делегації- ID: UA-2026-09-02-008929-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267714
ЮРКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418653ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -