-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мереживо (до прем'єри "Сніг у Флоренції")- ID: UA-2026-09-02-006689-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265487
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ЄДРПОУ: 02224643ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
для підготовки об’єктів до опалювального сезону та заходів з енергозбереження зі встановле...×-
для підготовки об’єктів до опалювального сезону та заходів з енергозбереження зі встановленням їх в систему опалення котельні №2 для забезпечення обліку теплової енергії з дистанційним передаванням результатів вимірювання
- ID: UA-2026-09-02-006696-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265485
Комунальне підприємство Софія ЄДРПОУ: 32611763ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник, труба (підпункт 6 пункт 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)- ID: UA-2026-09-02-006688-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265484
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мотокоса та комплектуючі- ID: UA-2026-09-02-006701-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265483
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ «КОЛОРИТ» ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 04591564ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об'єктом: «Капітальний ремонт найпростішого укриття та захисної с...×-
Технічний нагляд за об'єктом: «Капітальний ремонт найпростішого укриття та захисної споруди цивільного захисту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №693 "Волошка" Святошинського району м. Києва, вулиця Григоровича-Барського, 5-А»
- ID: UA-2026-09-02-006684-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265482
ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33760000-5 — Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (па...×-
ДК 021:2015: 33760000-5 — Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (паперові рушники, туалетний папір)
- ID: UA-2026-09-02-006687-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265481
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-02-006667-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265477
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Частини двигунів в асортименті- ID: UA-2026-09-02-006677-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265472
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09330000-1 Сонячна енергія (Сонячна панель PV JA Solar JAM72D40-605/MB)- ID: UA-2026-09-02-006665-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265470
КП ММР "Миколаївелектротранс" ЄДРПОУ: 03328468ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічне обслуговування систем вентиляції за адресою м. Полтава, вул. Української Повстанс...×-
технічне обслуговування систем вентиляції за адресою м. Полтава, вул. Української Повстанської Армії, 35А
- ID: UA-2026-09-02-006675-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265469
Державна установа "Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38502841ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ветеринарні паспорти- ID: UA-2026-09-02-006679-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265468
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЕВ" ЄДРПОУ: 20843717ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультативні послуги, надання права використання примірника та пакетів онов...×-
Інформаційно-консультативні послуги, надання права використання примірника та пакетів оновлень комп'ютерної програми "М.Е.Doc"
- ID: UA-2026-09-02-006678-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265467
ЯМНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "ЗІРОНЬКА" ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26483390ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Щебінь та пісок- ID: UA-2026-09-02-006670-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265466
Вінницька філія ТОВ "Газорозподільні мережі України" ЄДРПОУ: 45165321ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кришка бетонна д 1,2 м (посилена) з отвором 50см- ID: UA-2026-09-02-006673-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265464
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОЛЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41411215ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005- ID: UA-2026-09-02-006669-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265462
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313925ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 15:00)
-