-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її...×-
Послуги по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення на земельну ділянку в межах села Березівка Лубенського району, площею 1.0000 га, кадастровий номер 5322880300:03:002:0009, яка перебуває у власності Лубенської територіальної громади в особі Лубенської міської ради, змінивши цільове призначення земельної ділянки: із земель-землі для городництва (код КВЦПЗ 01.07) на землі-для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ-01.01)
- ID: UA-2026-08-31-002655-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235950
Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради ЄДРПОУ: 37504366ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-08-31-002644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235949
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40379396ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою:...×-
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Біблика, 5, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-002651-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235940
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92- ID: UA-2026-08-31-002653-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235937
Красненська селищна рада Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372773ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гофра для унітаза,клапан запорний боковий для унітазу- ID: UA-2026-08-31-002629-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235936
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-002631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235933
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів - 1 послуга (Організація участі п...×-
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів - 1 послуга (Організація участі представника замовника (Косенко Вікторія Іванівна) у Курсі "Дієтологія та нутриціологія: системний підхід до ведення пацієнта" 07.09.2026 - 21.11.2026. Пакет Оптимальний - 1 посл.)
- ID: UA-2026-08-31-002652-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235932
Комунальне некомерційне підприємство «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради ЄДРПОУ: 01981477ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Загородження зі спеціального захисного скла для утримання обвинувачених (підсудних), засуд...×-
Загородження зі спеціального захисного скла для утримання обвинувачених (підсудних), засуджених в залах судових засідань Вищого антикорупційного суду
- ID: UA-2026-08-31-002638-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235930
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД ЄДРПОУ: 42836259ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземн...×-
Послуга обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-08-31-002635-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235927
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44333230ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа енергозберігаюча- ID: UA-2026-08-31-002636-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235926
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги щодо підготовки кадрів з питань публічних закупівель- ID: UA-2026-08-31-002628-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235925
Малинська дитяча школа мистецтв ЄДРПОУ: 20412621ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-002627-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235924
Комунальне некомерційне підприємство "Білоберізька амбулаторія загальної практики сімейної медицини" Білоберізької сільської ради ЄДРПОУ: 42010833ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-08-31-002625-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235922
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга вимірювання опору контура заземлення та наявність металевого зв'язку між зазе...×-
Послуга вимірювання опору контура заземлення та наявність металевого зв'язку між заземлювачами і заземленими елементам, згідно коду ДК 021:2015 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань
- ID: UA-2026-08-31-002630-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235921
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 79710000-4 Охоронні послуги (охоронні послуги захисної споруди цивільного захи...×-
ДК 021:2015 79710000-4 Охоронні послуги (охоронні послуги захисної споруди цивільного захисту комунального закладу "Малинівський опорний ліцей № 1" Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони))
- ID: UA-2026-08-31-002613-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235918
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІ МАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41851276ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -