-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту службового автомобіля (заміна хладогену)- ID: UA-2026-09-02-001570-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260447
Шпанівська сільська рада ЄДРПОУ: 04387317ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері юстиції- ID: UA-2026-09-02-001567-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260446
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03366144ДК 021:2015: 75230000-7 Послуги у сфері юстиціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з проведення обов'язкового технічного контролю транспортного засобу М3-автобу...×-
Послуга з проведення обов'язкового технічного контролю транспортного засобу М3-автобуси більше 8 місць для сидіння (крім місця водія)
- ID: UA-2026-09-02-001553-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260442
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44333230ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виплата коштів на відрядження- ID: UA-2026-09-02-001562-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260441
Вище професійне училище №25 м. Хмельницького ЄДРПОУ: 21328673ДК 021:2015: 79997000-9 Послуги з організації відрядженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджів- ID: UA-2026-09-02-001560-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260440
Житомирська спеціальна школа №1 Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 05395992ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей-олівець 15г Amos (Am-3215), Клей ПВА суперковпачок 100мл Buromax (ВМ.4832)- ID: UA-2026-09-02-001555-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260439
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:72220000-3 - Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питань- ID: UA-2026-09-02-001568-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260437
ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-09-02-001536-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260436
ОДЕСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43995888ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт службових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-001531-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260435
Виконавчий комітет Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 04384368ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вогнезахисного просочування (поверхневе) деревʼяних конструкцій даху будівлі Бли...×-
Послуги з вогнезахисного просочування (поверхневе) деревʼяних конструкцій даху будівлі Блиставицького дошкільного закладу «Золота рибка», за адресою: вул. Соборна, 29, с. Блиставиця, Бучанського р-ну, Київської області
- ID: UA-2026-09-02-001549-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260431
Відділ освіти Бучанської міської ради ЄДРПОУ: 34357364ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нагрудні значки для одягу ( в комплекті)- ID: UA-2026-09-02-001546-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260430
Відділ культури,туризму, молоді та спорту Бродівської міської ради ЄДРПОУ: 43966506ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по відновленню камери відеоспостереження на території КЗКМР «Кагарлицький ліцей №...×-
Послуги по відновленню камери відеоспостереження на території КЗКМР «Кагарлицький ліцей №2 ім.В.П.Дашенка" за адресою: м.Кагарлик вул.Паркова,26,
- ID: UA-2026-09-02-001527-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260429
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки квитанцій- ID: UA-2026-09-02-001526-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260427
КП "Нові Стрілища" Бібрської міської ради ЄДРПОУ: 25235827ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур’єрські послуги- ID: UA-2026-09-02-001545-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260424
КП "Управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 30598710ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали (Антифриз 5 л)- ID: UA-2026-09-02-001530-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260423
Довбиський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03188470ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -