-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового технічного контролю колісних транспортних засобів категорії М...×-
Послуги з обов'язкового технічного контролю колісних транспортних засобів категорії М3 (автобус ЗАЗ А08В2В-30)
- ID: UA-2026-08-31-011631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244915
Комунальний заклад освіти "Криворізька спеціальна школа "Перлина" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 26137819ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення м.Кременчук- ID: UA-2026-08-31-011636-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244912
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-011615-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244911
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для за...×-
ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-011639-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244909
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги медичних лабораторій (ДК 021:2015 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різн...×-
Послуги медичних лабораторій (ДК 021:2015 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій))
- ID: UA-2026-08-31-011640-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244908
КНП "Чернігівська обласна дитяча лікарня" ЧОР ЄДРПОУ: 02006604ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Промислові гази (Газ кисень технічний та діоксид вуглецю)- ID: UA-2026-08-31-011632-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244907
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011616-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244904
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супут...×-
ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-08-31-011629-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244903
КНП СОР "Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни" ЄДРПОУ: 02000375ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні шини- ID: UA-2026-08-31-011626-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244902
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля ЄДРПОУ: 04052695ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріплення до унітазу пластик- ID: UA-2026-08-31-011618-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244899
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з дератизації- ID: UA-2026-08-31-011621-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244898
Академічний ліцей Бориславської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 46184460ДК 021:2015: 90923000-3 Послуги з дератизаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Устянського ЗЗСО І – ІІ ст.- ID: UA-2026-08-31-011623-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244897
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкребок кухонний ,серветки для прибирання ,губка для миття посуду (ДК 021:2015 39220000-0...×-
Шкребок кухонний ,серветки для прибирання ,губка для миття посуду (ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-011619-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244895
Скориківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-011617-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244894
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги (чергування) 3-ох автомобілів швидкої медичної допомоги з бригадою для невідкладно...×-
Послуги (чергування) 3-ох автомобілів швидкої медичної допомоги з бригадою для невідкладної допомоли та медичного облсуговування (ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні) для проведення веломарафону «GranFondo».
- ID: UA-2026-08-31-011620-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244893
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -