-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брус дерев’яний- ID: UA-2026-09-03-006825-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280263
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Старовірівської сільської ради Берестинського району Харківської області ЄДРПОУ: 45243891ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземн...- ID: UA-2026-09-03-006835-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280262
КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 45717703ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпалери- ID: UA-2026-09-03-006823-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280260
ВІдділ освіти Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-03-006815-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280259
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "БАРВІНОК" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 05392080ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби з дроту (Габіони)- ID: UA-2026-09-03-006821-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280258
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-09-03-006816-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280257
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см, Лимони свіж...×-
Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см, Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту, Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту
- ID: UA-2026-09-03-006817-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280254
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575) ЄДРПОУ: 14373294ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари побутової хімії- ID: UA-2026-09-03-006812-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280252
Опорний заклад "Вишнівський ліцей" Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018304ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба- ID: UA-2026-09-03-006814-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280250
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали.- ID: UA-2026-09-03-006813-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280249
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля (картопля)- ID: UA-2026-09-03-006811-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280245
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44104540ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобіль...×-
«Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів»
- ID: UA-2026-09-03-006806-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280244
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивіска інформаційна наружна світлова (ДК 021:2015: 39170000-4 Магазинні меблі)- ID: UA-2026-09-03-006805-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280242
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05519480ДК 021:2015: 39170000-4 Магазинні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2026-09-03-006802-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280241
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонери- ID: UA-2026-09-03-006803-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280240
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Буджацької селищної ради ЄДРПОУ: 44121770ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -