-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44420000-0 Будівельні товари (Малярна стрічка)- ID: UA-2026-09-04-012517-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301183
Державне некомерційне товариство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Леоніда Каден...×-
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Леоніда Каденюка,30) (тридцять)
- ID: UA-2026-09-04-012515-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301181
Чернівецький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21425063ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-09-04-012496-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301178
Військова частина А2802 ЄДРПОУ: 26614159ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Драбина стінова (шведська стінка)- ID: UA-2026-09-04-012423-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301176
Управління державної охорони України ЄДРПОУ: 00037478ДК 021:2015: 37423300-2 Приладдя до гімнастичних драбинПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір для друку- ID: UA-2026-09-04-012419-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301175
військова частина А3796 ЄДРПОУ: 08086024ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Порошок для прання, засіб для видалення жиру, ополіскувач, засіб для прибирання, протигриб...×-
Порошок для прання, засіб для видалення жиру, ополіскувач, засіб для прибирання, протигрибковий препарат, відбілюючий засіб, гель для посуду (ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення)
- ID: UA-2026-09-04-012497-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301173
Спеціальна школа в с. Верба Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 04590777ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичні вимикачі, запобіжники, заземлювачі, блоки розподільчі- ID: UA-2026-09-04-012505-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301170
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см- ID: UA-2026-09-04-012502-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301169
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приправи в асортименті – Код ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-04-012506-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301168
КУ "Центр фінансування та господарського обслуговування закладів освіти, фізичної культури і спорту Ананьївської міської ради" ЄДРПОУ: 37880290ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувач повітря- ID: UA-2026-09-04-012507-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301166
Хмельницький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03190490ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів- поточний ремонт зелених насаджень- ID: UA-2026-09-04-012501-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301164
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 40506232ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Світильник консольний «Євросвітло Skyflow-E2 50Вт 6400К ІР65»- ID: UA-2026-09-04-012370-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301163
Військова частина А2192 ЄДРПОУ: 24981089ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП (принтер+сканер) Epson L3230- ID: UA-2026-09-04-012487-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301162
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кавун свіжий, діаметр плоду не менше 17 см, ДСТУ 3805; Диня свіжа, першого товарного сорт...×-
Кавун свіжий, діаметр плоду не менше 17 см, ДСТУ 3805; Диня свіжа, першого товарного сорту, діаметр плоду не менше 12 см, кулясті і овальні плоди
- ID: UA-2026-09-04-012178-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301161
АВІАЦІЙНА БАЗА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3074) ЄДРПОУ: 45083595ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-04-012498-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301160
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-