-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 8 на вулиці Мирослава Поповича в С...×-
Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 8 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва
- ID: UA-2026-09-02-000662-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259562
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Очисник карбюратора- ID: UA-2026-09-02-000658-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259561
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-000661-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259558
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекс інформаційно-консультативних послуг з перевірки та комплектування пакету документ...×-
Комплекс інформаційно-консультативних послуг з перевірки та комплектування пакету документів про зміну даних,зазначених у документах,що додавалися до заяви про отримання ліцензії на продовження діяльності з медичної практики для комунального некомерційного підприємства "Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади
- ID: UA-2026-09-02-000659-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259556
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади ЄДРПОУ: 02005496ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
прапор- ID: UA-2026-09-02-000648-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259555
ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44051494ДК 021:2015: 35821000-5 ПрапориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-02-000655-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259554
КП "Техкомунбуд" ЄДРПОУ: 40210835ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-09-02-000650-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259553
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Запорізький професійний коледж готельно -ресторанного бізнесу" ЄДРПОУ: 01566560ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Карпенчука в с. Лука-Мовчанська Станіславчицьк...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Карпенчука в с. Лука-Мовчанська Станіславчицької територіальної громади
- ID: UA-2026-09-02-000651-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259552
Станіславчицька сільська рада ЄДРПОУ: 04330450ДК 021:2015: 45233140-2 Дорожні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Губка для посуду. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 39220000-0 - Кухонне приладдя, тов...×-
Губка для посуду. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-02-000642-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259550
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади- ID: UA-2026-09-02-000641-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259548
Комунальне підприємство "Семенівська лікарня" Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради ЄДРПОУ: 01999494ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги на роботи з технічного нагляду на об`єкті: Заходи з захисту, підвищення стійкості...×-
Послуги на роботи з технічного нагляду на об`єкті: Заходи з захисту, підвищення стійкості та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на об`єктах критичної інфраструктури (трансформаторна підстанція КНС2) громади
- ID: UA-2026-09-02-000646-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259547
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шафи для зберігання зброї- ID: UA-2026-09-02-000623-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259546
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рюкзак шкільний ( Код ДК 021:2015 -18931100-5 Рюкзаки)- ID: UA-2026-09-02-000639-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259544
ВІДДІЛ ОСВІТИ,КУЛЬТУРИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛАЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44055284ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт та технічне обслуговування офісної техніки та заправка і відновлення картриджів- ID: UA-2026-09-02-000647-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259542
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, З ПИТАНЬ РЕЛІГІЙ ТА НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 45841565ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крупи та борошно- ID: UA-2026-09-02-000634-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259541
НОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565313ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -