-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок. Код за ДК 021:2015 код 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі.- ID: UA-2026-09-01-007536-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254378
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44153823ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"ФІТ - Бюджет"- ID: UA-2026-09-01-007565-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254376
Донецький заклад дошкільної освіти Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області. ЄДРПОУ: 31636237ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтрувальна пластина- ID: UA-2026-09-01-007564-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254375
Національний природний парк "Кременецькі гори" ЄДРПОУ: 37766410ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачальник зобов’язується в порядку та на умовах, визначених цим Договором, поставити у...×-
Постачальник зобов’язується в порядку та на умовах, визначених цим Договором, поставити у власність Покупця матеріали (Товар) для проведення ремонтних робіт господарським способом в приміщення адміністративного будинку, яке знаходиться за адресою: м. Вишгород, Площа Шевченка, 1, а саме: Кріплення кришки унітаза металевої (довге, універсальне) в кількості 2 шт. по ціні 132,00 грн без ПДВ, згідно ДК 021:2015:44530000-4 «Кріпильні деталі» (Кріплення кришки до унітазу). Сума Договору становить 264,00 грн. ( двісті шістдесят чотири гривні 00 коп.) без ПДВ.
- ID: UA-2026-09-01-007539-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254373
Фонд комунального майна Вишгородської міської ради ЄДРПОУ: 20583073ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Живі квіти (ЄЗС:ДК:021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного)- ID: UA-2026-09-01-007528-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254371
Відділ культури Менської міської ради ЄДРПОУ: 41653615ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-01-007526-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254370
Ізяславський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 "Барвінок" Ізяславської міської ради. ЄДРПОУ: 26495068ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них- ID: UA-2026-09-01-007519-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254368
ТАЇРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 05582159ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації екскурсійної програми у етнокомплексі "Нанашкова хата" (ДК...×-
Послуги з організації екскурсійної програми у етнокомплексі "Нанашкова хата" (ДК 021:2015: 63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послуги).
- ID: UA-2026-09-01-007521-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254367
ДК 021:2015: 63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72250000-2 – Послуги, пов’язані із системами та підтримкою.- ID: UA-2026-09-01-007522-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254366
Комунальне некомерційне медичне підприємство "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька" ЄДРПОУ: 41318879ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
батарейки- ID: UA-2026-09-01-007551-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254365
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опломбування приладів обліку тепла- ID: UA-2026-09-01-007550-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254364
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Централізована охорона об'єкта- ID: UA-2026-09-01-007538-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254363
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з метрологічної повірки лічильників обліку холодної води (50410000-2 - Послуги з р...×-
Послуги з метрологічної повірки лічильників обліку холодної води (50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів )
- ID: UA-2026-09-01-007531-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254362
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
частини до освітлювального обладнання- ID: UA-2026-09-01-007544-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254361
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" МАМАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44159123ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект підвісної стелі типу «Армстронг» з встановленням- ID: UA-2026-09-01-007541-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254359
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 153 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20834003ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -