-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Будівництво багатоквартирних житлових будинків соціального призначення та дошкільного нав...×-
«Будівництво багатоквартирних житлових будинків соціального призначення та дошкільного навчального закладу в другому мікрорайоні житлового району "Масани" у м. Чернігів на земельних ділянках, які перебувають в постійному користуванні: зовнішні інженерні мережі теплопостачання.» Коригування 2
- ID: UA-2026-09-01-005766-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252599
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування амортизаторів- ID: UA-2026-09-01-005778-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252598
в/ч А 3177 ЄДРПОУ: 07742822ДК 021:2015: 50222100-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування амортизаторівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування справних систем автоматичної пожежної сигналізації у з...×-
Послуги з технічного обслуговування справних систем автоматичної пожежної сигналізації у захисній споруді цивільного захисту протирадіаційного укриття за адресою : вул. Садова, 135, м. Прилуки, Прилуцький р-н, Чернігівська область за CPV кодом ДК 021:2015:50413200-5 (Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання)
- ID: UA-2026-09-01-005773-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252596
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання ПММ, запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту.- ID: UA-2026-09-01-005764-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252594
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання довгострокового користування: морозильна скриня, холодильник- ID: UA-2026-09-01-005769-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252590
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
штучна шкіра- ID: UA-2026-09-01-005771-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252587
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 37899872ДК 021:2015: 19143000-0 Штучна шкіраАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги в сфері метрології та метрологічної діяльності; в сфері оцінки (підтвердження) від...×-
Послуги в сфері метрології та метрологічної діяльності; в сфері оцінки (підтвердження) відповідності (сертифікації); в сфері стандартизації та в інших сферах не заборонених чинним законодавством
- ID: UA-2026-09-01-005765-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252586
Хмельницький заклад дошкільної освіти №57 "Перлинка" Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26381761ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення пакунків- ID: UA-2026-09-01-005751-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252584
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний онкологічний центр» ЄДРПОУ: 05480996ДК 021:2015: 60161000-4 Послуги з перевезення пакунківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бокорізи 180мм- ID: UA-2026-09-01-005758-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252580
Коломацька селищна рада ЄДРПОУ: 04398117ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морква- ID: UA-2026-09-01-005755-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252578
Комунальне некомерційне підприємство "Болградська центральна районна лікарня" Болградської міської ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998710ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заміна акумуляторної батареї 110В типу 8 OGi 440 LA- ID: UA-2026-09-01-005757-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252577
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( Повірка: іон...×-
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( Повірка: іономіри та рH-метри лабораторні, повірка: електроди для потенціометричних вимірювань ))
- ID: UA-2026-09-01-005756-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252576
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об'єкту: «Заходи з е...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об'єкту: «Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку, а саме: заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування будинку за адресою: вул. Володимира Терещенка, буд.1, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
- ID: UA-2026-09-01-005747-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252575
ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна, крохмаль картопляний, крохмаль кукурудзяний- ID: UA-2026-09-01-005748-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252574
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи- ID: UA-2026-09-01-005752-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252573
Виконком Малинської міської ради ЄДРПОУ: 04053364ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -