-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
РЕБ-тестер «Ультра» (ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення ці...×-
РЕБ-тестер «Ультра» (ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки)
- ID: UA-2026-09-04-001194-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290003
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38635397ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішок боксерський- ID: UA-2026-09-04-001204-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290001
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 37430000-1 Інвентар для боксуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-04-001197-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289999
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ковані вироби- ID: UA-2026-09-04-001195-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289998
Виконавчий комітет Шепетівської міської ради ЄДРПОУ: 04060789ДК 021:2015: 44316500-3 Ковані виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
молочна продукція- ID: UA-2026-09-04-001196-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289996
ДК 021:2015: 15500000-3 Молочні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термопапір 110х20 К91 HG- ID: UA-2026-09-04-001199-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289994
Комунальне некомерційне підприємство "Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради" ЄДРПОУ: 13648033ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту комп'ютерних переферійних пристроїв- ID: UA-2026-09-04-001209-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289993
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей № 10 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 23841877ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль згідно коду ДК 021:2015:15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти.- ID: UA-2026-09-04-001198-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289991
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №9 "КОБЗАРИК" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43181975ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання кваліфікованих електронних довірчих послуг. ДК 021-2015 (CPV) 72310000-1 - Послуги...×-
Надання кваліфікованих електронних довірчих послуг. ДК 021-2015 (CPV) 72310000-1 - Послуги з обробки даних
- ID: UA-2026-09-04-001205-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289988
Луганський ліцей Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 32534443ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яцйя- ID: UA-2026-09-04-001193-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289987
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44145477ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування, обслуговування програмного забезпечення- ID: UA-2026-09-04-001191-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289983
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛОЗУВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 44630590ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з перевезень учасників художньої самодіяльності та спортивних турнірів- ID: UA-2026-09-04-001188-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289981
Угринівська сільська рада ЄДРПОУ: 04356426ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-001181-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289980
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон (код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)- ID: UA-2026-09-04-001178-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289977
Кам'янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Турбота" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері міжкімнатні та вхідні металеві для ЗДО №13 та лиштва телескопічна для ЦРД №17- ID: UA-2026-09-04-001169-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289976
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-