-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дезинфекційні засоби- ID: UA-2026-09-02-012057-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270829
Ліцей №1 селища Крижопіль КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20103727ДК 021:2015: 24455000-8 Дезинфекційні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП Canon i-SENSYS MF3010- ID: UA-2026-09-02-012055-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270828
СТАРОСАМБІРСЬКА МІСЬКА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04055995ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-02-012054-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270824
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленова продукція для пакування відходів- ID: UA-2026-09-02-012066-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270823
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
НІК2301 АПЗВ 3*220/380В (5-120А) Лічильник 3ф та (5-60)А: М1 Лічильник 1ф- ID: UA-2026-09-02-012061-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270821
Відділ культури ,туризму та з питань засобів масової інформації Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215422ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31320000-5 (кабель ПВС; кабель ПВ; кабель ВВГ; кабель СІП; кабель АВВГ)- ID: UA-2026-09-02-012064-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270820
Тростянецька селищна комунальна установа з благоустрою ЄДРПОУ: 38813548ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріплення СІП; Кріплення гофра (Кріпильні деталі)- ID: UA-2026-09-02-012048-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270819
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Розчинник Уай-Спірит)- ID: UA-2026-09-02-012046-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270818
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-02-012052-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270816
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24352198ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по прокладанню локальної мережі в кабінетах 3, 4, 12 та 13 адмінбудівлі, яка знахо...×-
послуги по прокладанню локальної мережі в кабінетах 3, 4, 12 та 13 адмінбудівлі, яка знаходиться за адресою 63002 Харківська обл., Богодухівський р-н, м. Валки, пл. Центральна буд.2 з встановленням 12 розеток RJ-45 та поєднанням в один комутаційний вузол
- ID: UA-2026-09-02-012047-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270815
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "МІСЦЕВА СЛУЖБА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44257877ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник 3 фаз НІК2303 AP6.T.1802.MC21+PLC модуль- ID: UA-2026-09-02-012067-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270813
Національний університет водного господарства та природокористування ЄДРПОУ: 02071116ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок сіяний- ID: UA-2026-09-02-012043-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270811
ПУСТОМИТІВСЬКЕ МІСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЄДРПОУ: 22372541ДК 021:2015: 14211000-3 ПісокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Смартфони у комплектації із захисним склом, броньованим протиударним чохлом та мережевим з...×-
Смартфони у комплектації із захисним склом, броньованим протиударним чохлом та мережевим зарядним пристроєм + кабель Type-C – Type-C за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 32250000-0 Мобільні телефони
- ID: UA-2026-09-02-012037-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270810
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 32250000-0 Мобільні телефониПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спускова арматура, кран кульовий- ID: UA-2026-09-02-012029-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270807
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Шептицький професійний коледж енергетики та технологій" ЄДРПОУ: 05536946ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-012049-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270805
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КАМ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45397095ДК 021:2015: 71631000-0 Послуги з технічного оглядуАктивна -