-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Інструменти для паяння- ID: UA-2026-09-03-007018-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280455
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2260 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323600ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комп"ютерної техніки- ID: UA-2026-09-03-007027-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280454
КЗ Комунальний заклад "Славутський центр надання соціальних послуг" Славутської міської ради ЄДРПОУ: 36701326ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Воротарські рукавиці,шорти ігрові,футболка ігрова,воротарський светр, воротарський светр- ID: UA-2026-09-03-007021-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280452
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА" ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34262833ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ущільнююче кільце, кільця, сальники.- ID: UA-2026-09-03-007019-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280450
ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Йод, парацетамол- ID: UA-2026-09-03-007017-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280449
СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491406ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверт, марка поштова.- ID: UA-2026-09-03-007015-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280448
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРОПИВНИЦЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№6)" ЄДРПОУ: 08563777ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та утримання в належному стані генераторів в населених пунктах Анд...×-
Технічне обслуговування та утримання в належному стані генераторів в населених пунктах Андріївської сільської ради Краматорського району Донецької області
- ID: UA-2026-09-03-006994-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280441
Андріївська сільська рада Краматорського району Донецької області ЄДРПОУ: 04342045ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності...×-
Проведення експертизи проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та її кошторисної частини: «Капітальний ремонт частини підлоги приміщення споруди за адресою: Львівська обл., м. Львів, вул. Ніщинського, 35»
- ID: UA-2026-09-03-007007-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280440
Львівське комунальне ремонтно-аварійне підприємство ЄДРПОУ: 19339008ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Очищувач універсальний для гальм. зчеплення, мастило аерозоль WD-40- ID: UA-2026-09-03-007009-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280439
Відділ житлово-комунального господарства, архітектури та благоустрою Буджацької селищної ради ЄДРПОУ: 43909495ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антисептик, фарба- ID: UA-2026-09-03-007008-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280438
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай Каркаде.- ID: UA-2026-09-03-006997-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280437
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа № 2 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772364ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Веб-камери (2 шт) (код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2026-09-03-006996-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280436
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИНЕЛЬНИКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 31802662ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа гречана вагова (Вінницька)- ID: UA-2026-09-03-007000-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280435
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні по...×-
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
- ID: UA-2026-09-03-007010-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280434
ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-007001-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280433
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД" ЄДРПОУ: 38759540ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -