-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії- ID: UA-2026-09-01-008885-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255709
Квартирно-експлуатаційна частина (місто Київ) ЄДРПОУ: 24974770ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сольвент- ID: UA-2026-09-01-008901-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255707
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-01-008879-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255701
Заклад дошкільної освіти №17 "Золотий ключик"Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165914ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремо...×-
Код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщеннь 4-го поверху адміністративної будівлі літ.А за адресою: вул. Університетська, 21 м. Ужгород)
- ID: UA-2026-09-01-008824-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255700
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оформлення фотозони та послуги з аквагриму на заході "Окрилені Україною&quo...- ID: UA-2026-09-01-008866-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255699
Управління у справах молоді та спорту ЄДРПОУ: 33871738ДК 021:2015: 79930000-2 Професійні дизайнерські послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фум-стрічка FADO 12мм*0.1мм*12м*0.7г- ID: UA-2026-09-01-008876-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255698
Комунальне некомерційне підприємство "Здолбунівський центр первинної медичної допомоги" Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 38230873ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги чищення димоходів і вентиляційних шахт- ID: UA-2026-09-01-008869-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255688
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26181306ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (55321000-6 – Послуги з готування їжі) (послуги з орган...×-
Послуги з організації харчування (55321000-6 – Послуги з готування їжі) (послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської ради) 10 лотів
- ID: UA-2026-09-01-008865-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255687
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Пістрялівській гімназії- ID: UA-2026-09-01-008867-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255686
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох,рис- ID: UA-2026-09-01-008853-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255681
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ВИСОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44047413ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення (Засіб для видалення застарілого жиру, засіб...×-
ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення (Засіб для видалення застарілого жиру, засіб для ручного миття посуду)
- ID: UA-2026-09-01-008850-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255680
ЛУЦЬКИЙ КОМБІНАТ ШКІЛЬНОГО І СТУДЕНТСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ЄДРПОУ: 03565688ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення для створення документів (Комп'ютеррноа програма &quo...×-
Пакети програмного забезпечення для створення документів (Комп'ютеррноа програма "Система електронного документообігу АСКОД")
- ID: UA-2026-09-01-008858-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255679
Група централізованого господарського обслуговування при управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 37839106ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
90430000-0 Послуги з відведення стічних вод- ID: UA-2026-09-01-008851-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255677
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" СЕМЕНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45819105ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-01-008857-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255676
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Авторський нагляд- ID: UA-2026-09-01-008845-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255675
Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Чернівецькій області ЄДРПОУ: 34802906ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -