-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меморіальні фотопортрети на пам'ятник- ID: UA-2026-08-31-009724-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242997
Міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 22310000-6 Поштові листівкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хризантема- ID: UA-2026-08-31-009725-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242996
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 03359701ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Заставнянська с....×-
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Заставнянська с. Дубове, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
- ID: UA-2026-08-31-009722-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242994
Кам’янська сільська рада ЄДРПОУ: 04418096ДК 021:2015: 63712200-5 Послуги з експлуатації автомобільних дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Лічильник холодної води JS 1/6 Ду 15 С+Smart, лічильник холодної води ХВ Ду 40 (MWN40)- ID: UA-2026-08-31-009715-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242992
Орган державної влади Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України у Вінницькій області ЄДРПОУ: 34788190ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Занурювальний насос- ID: UA-2026-08-31-009721-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242990
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
CPV 021:2015:39290000-1 - Фурнітура різна( Квіти штучні, вазони для проведення акції вшану...×-
CPV 021:2015:39290000-1 - Фурнітура різна( Квіти штучні, вазони для проведення акції вшанування загиблих захисників України "Сонях пам'яті")
- ID: UA-2026-08-31-009719-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242989
Комунальний заклад "Центр культури, дозвілля та спорту" Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області ЄДРПОУ: 43910123ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукав пожежний напірний Д-51 (К) 1,0 МПа з ГРН-50 (алюм.)- ID: UA-2026-08-31-009717-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242984
Державна податкова служба України ЄДРПОУ: 43005393ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-009707-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242981
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-08-31-009706-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242978
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ВЕНДИЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВЕНДИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26219693ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр салона- ID: UA-2026-08-31-009714-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242977
Комунальний заклад Вінницька школа вищої спортивної майстерності ЄДРПОУ: 20090212ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпуля мотокоси, зірочка 325/7- ID: UA-2026-08-31-009702-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242975
КП "Благоустрій-Сосниця" ЄДРПОУ: 41877116ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтівка- ID: UA-2026-08-31-009697-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242972
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лінолеум- ID: UA-2026-08-31-009688-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242968
6 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38101636ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки. Профілактика БФП- ID: UA-2026-08-31-009693-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242966
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи (ДК 021:2015 – 03220000-9)- ID: UA-2026-08-31-009691-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242965
П'ятиднівська гімназія Устилузької міської ради Волинської області ЄДРПОУ: 23019048ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-