-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Enterprise (CP.EN.00000411.01)- ID: UA-2026-09-01-006716-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253585
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3056 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313931ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 18410000-6 - Спеціальний одяг (шкільна форма для дітей-сиріт та позбавле...×-
ДК 021-2015 (CPV) 18410000-6 - Спеціальний одяг (шкільна форма для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування)
- ID: UA-2026-09-01-006760-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253583
Черкаська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 33363335ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-09-01-006755-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253582
Радивилівський ліцей №1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 25318105ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт, випробування, зарядження та перезарядження вогнегасників, виготовлення та відновле...×-
Ремонт, випробування, зарядження та перезарядження вогнегасників, виготовлення та відновлення їх деталей
- ID: UA-2026-09-01-006737-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253574
Берестечківська міська рада ЄДРПОУ: 04051262ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор для УГКЦ “Різдва Пресвятої Богородиці” м. Тисмениця- ID: UA-2026-09-01-006763-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253572
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кабель електричний- ID: UA-2026-09-01-006732-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253570
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
1 група деревина дров'яна НП- ID: UA-2026-09-01-006751-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253567
Рожнятівська селищна рада ЄДРПОУ: 04355125ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з базами даних- ID: UA-2026-09-01-006730-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253566
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КОМИШУВАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41083586ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
про надання послуг із здійснення заходів професійної адаптації- ID: UA-2026-09-01-006719-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253565
Управління з питань ветеранської політики Рівненської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 46402231ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послу...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послуг адвоката за надання безоплатної вторинної правничої допомоги згідно доручень)
- ID: UA-2026-09-01-006727-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253564
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільний радіатор- ID: UA-2026-09-01-006740-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253560
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та відновлення картриджа- ID: UA-2026-09-01-006733-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253553
РУ0І "Наш дім" ЄДРПОУ: 34783318ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-01-006722-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253552
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №21" КАМ′ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20295380ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування комунальних витрат (електрична енергія)- ID: UA-2026-09-01-006715-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253550
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44062899ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для господарської діяльності згідно специфікації (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 3922...×-
Товари для господарської діяльності згідно специфікації (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-01-006699-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253548
Державна установа "Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38509742ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -