-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки до опалювального періоду 2026-2027 р.р. теплопунктів об’єктів Відділ...×-
Послуги з підготовки до опалювального періоду 2026-2027 р.р. теплопунктів об’єктів Відділу культури Оболонської РДА, за кодом закупівлі ДК 021:2015 (CPV) - 50720000-8 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення», на наступних об’єктах: Бібліотека ім. Героїв Небесної Сотні для дітей, просп. Володимира Івасюка, 51-Б; Дитяча школа мистецтв № 5, вул. Героїв полку «Азов», 11-В; Дитяча музична школа № 39 (корп. 1), вул. Максименка Федора, 18; Дитяча музична школа № 39 (корп. 2), вул. Максименка Федора, 18
- ID: UA-2026-09-01-001587-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248471
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки, діагностики та поточного ремонту вогнегасників- ID: UA-2026-09-01-001576-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248468
Великобуялицька сільська рада Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 04378416ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Косарки- ID: UA-2026-09-01-001570-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248466
КУ Бараші комунсервіс ЄДРПОУ: 43028155ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фарба водоемульсійна, декорування, акрилова смола, матова, 300, 3, для внутрішніх робіт- ID: UA-2026-09-01-001565-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248465
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081237ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-760_39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття та чищення в асортименті)- ID: UA-2026-09-01-001563-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248463
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластифікатор для всіх видів бетону,зг.коду ДК 021:2015 24950000-8 - Спеціалізована хіміч...×-
Пластифікатор для всіх видів бетону,зг.коду ДК 021:2015 24950000-8 - Спеціалізована хімічна продукція5
- ID: UA-2026-09-01-001568-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248462
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А 95- ID: UA-2026-09-01-001569-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248461
КУ "Місцева пожежна охорона Джулинської територіальної громади" ЄДРПОУ: 44695239ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації проведення анкетування, організації проведення соціального опитуванн...×-
Послуги з організації проведення анкетування, організації проведення соціального опитування, складання SWOT-аналізу
- ID: UA-2026-09-01-001579-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248460
Виконавчий комітет Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 04053507ДК 021:2015: 71620000-0 Аналітичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Платки, рушники (ДК 021:2015: 39290000-1 — Фурнітура різна)- ID: UA-2026-09-01-001572-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248459
Комарівська сільська рада ЄДРПОУ: 04412225ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки, відновленню та поточного ремонту картриджів та принтерів (БФП), проект...×-
Послуги з заправки, відновленню та поточного ремонту картриджів та принтерів (БФП), проекторів, системних блоків, персональних комп'ютерів, ноутбуків, моніторів
- ID: UA-2026-09-01-001578-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248458
Фінансове управління Торецької міської військової адміністрації Бахмутського району Донецької області ЄДРПОУ: 02312883ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матер...×-
ДК021:2015 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (плити OSB-10)
- ID: UA-2026-09-01-001577-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248457
Виконавчий комітет Васильківської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41050126ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розподіл електроенергіїї- ID: UA-2026-09-01-001574-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248452
Ободівська сільська рада ЄДРПОУ: 04331107ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бідон 10 л харчовий 3-х шар.- ID: UA-2026-09-01-001561-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248451
Державна установа "Чернігівський слідчий ізолятор" ЄДРПОУ: 08564966ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та діагностика вогнегасників- ID: UA-2026-09-01-001558-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248449
ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт конструктивних елементів - заміна дверей на металеві по вул.Корольова 19 (...×-
Поточний ремонт конструктивних елементів - заміна дверей на металеві по вул.Корольова 19 (входи у підвал) в м.Шептицький
- ID: UA-2026-09-01-001557-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248448
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОКОМУНСЕРВІС" ШЕПТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31616100ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -