-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ланцет автоматичний, голка 23G, глибина проколу 1,8мм (Код НК 024:2023 – 13472 – Скарифіка...×-
Ланцет автоматичний, голка 23G, глибина проколу 1,8мм (Код НК 024:2023 – 13472 – Скарифікатор; Код НК 031:2024 -V010401 СКАРИФІКАТОРИ ІЗ СИСТЕМОЮ ЗАХИСТУ, ОДНОРАЗОВІ); Ланцет до пристрою, голка 28G, Droplet (Код НК 024:2023 – 13472 – Скарифікатор; Код НК 031:2024 -V010401 СКАРИФІКАТОРИ ІЗ СИСТЕМОЮ ЗАХИСТУ, ОДНОРАЗОВІ); Скарифікатор звичайний, спис (Код НК 024:2023 – 13472 – Скарифікатор; Код НК 031:2024 -V010401 СКАРИФІКАТОРИ ІЗ СИСТЕМОЮ ЗАХИСТУ, ОДНОРАЗОВІ); Шприц інсуліновий U-100, 1мл, з інтегрованою голкою 30G (Код НК 024:2023 - 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання; Код НК 031:2024 - A020199 - ШПРИЦІ, ОДНОРАЗОВІ – ІНШЕ) КОД ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові)
- ID: UA-2026-09-03-004124-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277600
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт- ID: UA-2026-09-03-004137-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277593
УГОРНИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ОТИНІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566654ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-03-004138-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277592
Криворізький ботанічний сад Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540072ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту, найпростіших споруд, укриттів (демонта...×-
Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту, найпростіших споруд, укриттів (демонтаж системи віддаленого контролю доступу до найпростішого укриття Neken та монтаж системи віддаленого контролю доступу до найпростішого укриття Ajax за адресою: вул. Академіка Вула, 6 в м. Біла Церква Київської області) (Код ДК ЄЗС 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-03-004130-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277586
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Омивач скла, wd-40, силіконова смазка- ID: UA-2026-09-03-004131-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277582
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП Canon PIXMA G2470.- ID: UA-2026-09-03-004127-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277581
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Улаштування сміттєвого майданчика в м. Болехів вул.Лисовицька- ID: UA-2026-09-03-004126-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277579
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підтримки та технічного обслуговування в мережі Інтернет Web-сайту- ID: UA-2026-09-03-004114-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277578
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шафа металева- ID: UA-2026-09-03-004115-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277575
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-03-004119-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277574
ВСП"Дніпровський РВ ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38529250ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-03-004111-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277573
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2023 – 56631 – Фіксатор внутрішньовенно...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2023 – 56631 – Фіксатор внутрішньовенного катетера; НК 031:2024 – М0599 – Медичні пластирі – інше. НК 024:2023 – 48126 - Рулон марлевий нестерильний; НК 031:2024 – М030101 – Гідрофільні марлеві бинти. НК 024:2023 – 56631 – Фіксатор внутрішньовенного катетера; НК 031:2024 – М0599 – Медичні пластирі – інше) Пластир 7 х 8.5 см, фіксуючий, стерильний, нетканний, гіпоалергенний, без абсорбуючої подушки, вид :смужка; Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%; Пластир стерильний 6,0см x 8,0см фіксуючий неткана основа
- ID: UA-2026-09-03-004100-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277572
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-03-004076-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277571
Яськівська сільська рада Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 04377894ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Палітурні послуги- ID: UA-2026-09-03-004077-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277570
Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38752461ДК 021:2015: 79971200-3 Палітурні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги централізованого водопостачання- ID: UA-2026-09-03-004109-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277564
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький ЄДРПОУ: 08541051ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -