-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум- ID: UA-2026-09-04-003329-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292084
Національний університет Києво-Могилянська академія ЄДРПОУ: 16459396ДК 021:2015: 44112230-9 ЛінолеумЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації у закладах та установа...×-
Послуги з обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації у закладах та установах освіти
- ID: UA-2026-09-04-003331-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292083
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів та установ освіти Берестинської міської ради" ЄДРПОУ: 43991328ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету №16 Ліцею №2 Дрогобицької міської ради Львівської області за адре...×-
Поточний ремонт кабінету №16 Ліцею №2 Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою по вулиці Козловського, 17 місто Дрогобич Львівської області
- ID: UA-2026-09-04-003328-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292082
Ліцей №2 Дрогобицької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 22410098ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Укладання лінолеуму- ID: UA-2026-09-04-003315-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292077
Служба у справах дітей Хорошівської селищної ради ЄДРПОУ: 42922405ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по поточному ремонту електроплити 4-ШБ з вмонтованою духовою шафою (код за ЄЗС Д...×-
Послуги по поточному ремонту електроплити 4-ШБ з вмонтованою духовою шафою (код за ЄЗС ДК 021:2015: 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-09-04-003323-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292075
КЗ "Яблунівський ліцей" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05266240ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь- ID: UA-2026-09-04-003311-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292072
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським...×-
придбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме: «уайт» розчинник, код ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
- ID: UA-2026-09-04-003316-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292069
Виконавчий комітет Нивотрудівської сільської ради ЄДРПОУ: 40211687ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя- ID: UA-2026-09-04-003312-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292067
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-04-003308-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292066
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТЯНТИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26244053ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-04-003304-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292065
КЗ "Центр надання соціальних послуг Ярмолинецької селищної ради" ЄДРПОУ: 43905438ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконання робіт капітального ремонту духу стаціонарного відділення КНП...×-
Технічний нагляд за виконання робіт капітального ремонту духу стаціонарного відділення КНП " Машівська лікарня" Машівської селищної ради Полтавської області за адресою вул.Незалежності 112-В,селище Машівка Полтавський район, Полтавська область
- ID: UA-2026-09-04-003299-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292063
Комунальне некомерційне підприємство "Машівська лікарня" Машівської селищної ради Полтавської області ЄДРПОУ: 01999394ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мобільний комплекс для електронного документообігу, роботи з лабораторною інформацією та о...×-
Мобільний комплекс для електронного документообігу, роботи з лабораторною інформацією та оперативного друку документів у складі: 1) планшет Lenovo Idea Tab 5G 8/128 (ZAFM0065UA) з предвстановленим драйвером на операційну систему Android, що дозволяє здійснювати друк PDF документів із ВЕБ браузера без будь-яких рекламних «позначок», вотермарок та стилусом; 2) протиударний бампер для захисту планшета під час щоденної експлуатації; 3) мобільний (портативний) принтер IDPRT iMove T3 Pro (BT, WiFi) з чохлом в комплекті .
- ID: UA-2026-09-04-003319-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292062
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 00718507ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова- ID: UA-2026-09-04-003300-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292061
ГІМНАЗІЯ С.МАЛИНІВКА ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234114ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ноутбуку.- ID: UA-2026-09-04-003306-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292060
Піщаницька гімназія Овруцької міської ради ЄДРПОУ: 06670724ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Лак для зовнішніх робіт ПФ-170 ТМ ""Delfi"" - 0,5л"- ID: UA-2026-09-04-003298-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292059
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -