-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бруківка- ID: UA-2026-08-31-004392-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237692
КП "Нові Стрілища" Бібрської міської ради ЄДРПОУ: 25235827ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Радіостанція Motorola- ID: UA-2026-08-31-004398-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237690
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39710000-2 Електричні побутові прилади(Електровентилятор)- ID: UA-2026-08-31-004390-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237685
Комунальне підприємство "Волинська обласна інфекційна лікарня" Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 03398983ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пінопласт- ID: UA-2026-08-31-004389-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237683
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ТА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44231052ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 06.07.2026 року № 1-13-2026-002205 на стадії провадження ДР
- ID: UA-2026-08-31-004387-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237682
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 03.07.2026 року № 1-13-2026-002191 на стадії провадження ОПД
- ID: UA-2026-08-31-004384-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237679
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 01.07.2026 року № 1-13-2026-002167 на стадії провадження ОПД
- ID: UA-2026-08-31-004376-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237678
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Решітка ДВ 1006ВС (ф=100); ДБ.Ф100 Труба гофрована нерж.- ID: UA-2026-08-31-004369-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237677
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний центр служби крові" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02009519ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки "Подяка"- ID: UA-2026-08-31-004372-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237676
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення лабораторних досліджень: Вовчаковий антикоагулянт;Герпес 1,2 типи, ПЛ...×-
Послуги з проведення лабораторних досліджень: Вовчаковий антикоагулянт;Герпес 1,2 типи, ПЛР;Цитомегаловірус (CMV), зішкріб, сеча, біоптат, змив, ПЛР; Цитомегаловірус (CMV), плазма крові, слина, ПЛР, кільк.; Токсоплазма, сеча, плазма крові, ПЛР; Мікоплазма, зішкріб, сеча та ін., ПЛР; Хламідія, антитіла IgG; Хламідія, антитіла IgМ; Хламідія, зішкріб, сеча, змив, ПЛР; Уреаплазма, зішкріб, сеча та ін., ПЛР; Квант-15 ВПЛ (HPV 16), (HPV 18); Естрадіол; Прогестерон; Пролактин; Тестостерон загальний; Тестостерон вільний; ФСГ; Хоріонічний гонадотропін, β-ХГЛ загальний; Альфафетопротеїн; Плацентарний фактор росту; Холінестераза; Біохімічний пренатальний скринінг І триместру Astraya: PAPP + β - ХГЛ вільний; Залізо; Трансферин; Феритин; Антитіла до тиреопероксидази; Тиреоглобулін; Тиреотропний гормон; Тироксин вільний; Тироксин загальний; ПТГ; Трийодтиронін вільний; Гомоцистеїн; КФК загальна; КФК МВ ; 17-ОН-оксипрогестерон; Дегідроепіандростерон; Кортизол; Вітамін А; Вітамін Е; Вітамін С; Вітамін В1; Вітамін В2 ; Вітамін В3; Вітамін В6; Вітамін В12; Вітамін D; Онкомаркер молочної залози (СА 15-3); Кардіогенетика тромбофілія; Діагностика хронічного ендометриту; Індекс НOMA; TORCH-інфекції ПЛР:( Parvovirus В12); Урогенітальний скринінг ПЛР: (Хламідія; Мікоплазма (Mycoplasma hominis); Мікоплазма (Mycoplasma genitalium); Уреаплазма (Ureaplasma urealiticum); Уреаплазма (Ureaplasma parvum); Контроль 1 фази МЦ і преовуляторного періоду: (Лютеїнізуючий гормон; Пролактин; Фолікулостимулюючий гормон; Естрадіол); Діабет: (Індекс HOMA-IR; Інсулін; Глюкоза в крові; Глікозильований гемоглобін; С-пептид); Антифосфоліпідний синдром: (Вовчаковий антикоагулянт; Антифосфоліпідні антитіла IgG; Антифосфоліпідні антитіла IgM); Краснуха антитіла IgМ ; Краснуха антитіла IgG; IgM токсоплазмоз; IgА іерсініоз; Цитологічне дослідження аспірату з цервік каналу та порожнини матки; Рідинна цитологія ПАП-тест; Антитіла до ВІЛ1/2+антиген р24 ВІЛ1(anti-HIV1/2)
- ID: UA-2026-08-31-004381-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237675
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з водовідведення- ID: UA-2026-08-31-004378-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237674
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії- ID: UA-2026-08-31-004379-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237670
" ЛАДИЖИНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА " ЄДРПОУ: 05464336ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів: рідина на основі надоцтової кислоти 0,01...×-
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів: рідина на основі надоцтової кислоти 0,01–5%, для дезінфекції поверхонь та ВМП, стерилізації ВМП, без дозатора, об’єм 3–5 л
- ID: UA-2026-08-31-004375-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237669
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " Берестинська міська лікарня" ЄДРПОУ: 02002701ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку за адресою: м. Луцьк, вул. Мазепи, 10 після заміни (ремонту) теплової мережі
- ID: UA-2026-08-31-004374-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237667
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кури-тушки, заморожені, ДСТУ 3143, Печінка куряча, заморожена, ДСТУ 3143- ID: UA-2026-08-31-004373-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237666
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ" ЄДРПОУ: 40929168ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-