-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб Білий в упаковці, 0,550 кг., Хліб “Україна нова” нарізаний в упаковці, 0,700 кг., Хлі...×-
Хліб Білий в упаковці, 0,550 кг., Хліб “Україна нова” нарізаний в упаковці, 0,700 кг., Хліб Цільнозерновий в упаковці, нарізаний 0,600 кг.
- ID: UA-2026-09-02-001402-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260293
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26372710ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клавіатура.- ID: UA-2026-09-02-001400-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260292
ДК 021:2015: 30237460-1 Комп’ютерні клавіатуриАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015:...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (Стріла для шлагбауму Came G0402, наліпки для стріли Came G0461)
- ID: UA-2026-09-02-001418-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260291
КП "Служба муніципального управління" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 43032947ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Шевченка в с. Минійки Житомирського району Житоми...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Шевченка в с. Минійки Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-09-02-001393-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260290
СТАРОСІЛЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04348705ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Придбання Бензину марки А-95 - 3000 л та Дизельного палива - 3000 л, згідно ДК 021:2015 «Є...×-
Придбання Бензину марки А-95 - 3000 л та Дизельного палива - 3000 л, згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (09132000-3 – Бензин, 09134200-9 – Дизельне пальне)
- ID: UA-2026-09-02-001394-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260289
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі (Комплектуючі до воріт; кріплення москітної сітки; комплектуючі до жалюзі...×-
Кріпильні деталі (Комплектуючі до воріт; кріплення москітної сітки; комплектуючі до жалюзів рулонних)
- ID: UA-2026-09-02-001395-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260288
Комунальне некомерційне підприємство "Гадяцька міська центральна лікарня" Гадяцької міської ради ЄДРПОУ: 01999218ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-001295-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260286
Військова частина А2860 ЄДРПОУ: 08363908ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грамоти ДК:18530000-3 Подарунки та нагороди- ID: UA-2026-09-02-001396-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260284
Виконавчий комітет Золотоніської міської ради ЄДРПОУ: 04060849ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутова шліфмашина, коробка, WEV 11-125- ID: UA-2026-09-02-001380-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260283
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417547ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (папір)- ID: UA-2026-09-02-001385-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260282
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради ЄДРПОУ: 25616274ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рушник дитячий- ID: UA-2026-09-02-001390-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260280
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання провіду СИП-4т 2х16 за кодом за ДК 021:2015 31320000-5 Електророзподільні кабелі...×-
Придбання провіду СИП-4т 2х16 за кодом за ДК 021:2015 31320000-5 Електророзподільні кабелі,Гак універсальний КБУ-16 за кодом за ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі,Стрічка бандажна н/ж SS201 2B 0,7х19мм К,ЗПАм-затискач проколюючий( 16-95/1,5-10),ЗА-2.1(2)-затискач анкерний 2х(16-25) пластинчатий за кодом за ДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем
- ID: UA-2026-09-02-001384-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260279
Обухівська селищна рада ЄДРПОУ: 04338339ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслугов...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування службового автомобіля Opel Vectrа державний номер АЕ7555 НР)
- ID: UA-2026-09-02-001387-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260278
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:36)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття 60л 15шт- ID: UA-2026-09-02-001419-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260277
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Курятина- ID: UA-2026-09-02-001379-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260275
КАЛЬНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. Я. ІВАШКЕВИЧА ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26235083ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:43)
-