-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай ЧШ. Альп.лука 250г, Чай ЧШ. Альп.лука 100г- ID: UA-2026-09-05-000759-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303671
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони ваг.Вініна 10 кг Спіраль п/м. Макарони Вініна 1,0кг ріжка гладка- ID: UA-2026-09-05-000757-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303669
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання....×-
ДК 021:2015:- 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання. Тен водяний тонкий (сухий) 1000 Вт. Відповідно до договору №927 від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000756-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303668
ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з наглядового аудиту системи управління якістю, сертифікованої на відповідність ви...×-
Послуги з наглядового аудиту системи управління якістю, сертифікованої на відповідність вимогам ДСТУ 180 9001:2015
- ID: UA-2026-09-05-000755-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303667
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УМАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02005467ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід- ID: UA-2026-09-05-000753-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303666
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991441ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-05-000754-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303665
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Жовківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Злагода" ЄДРПОУ: 22357085ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура. Світильник LEBRON L-LPR 60...×-
ДК 021:2015:- 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура. Світильник LEBRON L-LPR 60W. вбуд.6200К. Відповідно до договору №926 від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000752-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303664
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), картка- ID: UA-2026-09-05-000751-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303663
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 26514713ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло солодковершкове, 180 г- ID: UA-2026-09-05-000749-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303662
ДЕНИСІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І- ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ В.В.ЛЕСЕВИЧА ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23280597ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор Ваговий- ID: UA-2026-09-05-000750-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303661
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 44520000-1 Замки, ключі та петлі. Замок навісний Герда 50 мм. Відповідно до...×-
ДК 021:2015:- 44520000-1 Замки, ключі та петлі. Замок навісний Герда 50 мм. Відповідно до договору №925 від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000747-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303660
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем.- ID: UA-2026-09-05-000748-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303659
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991441ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-05-000746-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303658
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-09-05-000745-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303657
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УМАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02005467ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для студентів та молоді...×-
Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для студентів та молоді (студентський трек) (ДК 021:2015 — 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)
- ID: UA-2026-09-05-000744-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303656
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 13805107ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-