-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-01-008538-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255363
Верхнянський заклад дошкільної освіти (дитячий садок ) "Колобок" Верхнянської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23802707ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка малярна фасадна синя 50х50 м Вофман- ID: UA-2026-09-01-008518-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255358
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРИСЛАВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ І ВІДПОЧИНКУ" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02219665ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліхтарик на акум.- ID: UA-2026-09-01-008546-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255357
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 18" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003853ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-01-008536-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255355
Служба у справах дітей Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44700175ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від ТП - 216 (частина вулиці Центральна) у сел...×-
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення від ТП - 216 (частина вулиці Центральна) у селі Чумальово код за ДК 021:2015 - 45310000-3 "Електромонтажні роботи".
- ID: UA-2026-09-01-008519-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255354
Буштинська селищна рада ЄДРПОУ: 04349685ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Led світильник IP65 лінійни...×-
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Led світильник IP65 лінійний магістральний (31521000-4 Світильники))
- ID: UA-2026-09-01-008534-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255353
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08571363ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з ремонту та технічного обслуговування металевих каркасів, призначених для розміще...×-
послуги з ремонту та технічного обслуговування металевих каркасів, призначених для розміщення інформаційних матеріалів про загиблих Захисників та Захисниць України
- ID: UA-2026-09-01-008532-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255352
Управління з питань ветеранської політики Іріпінської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 45853005ДК 021:2015: 50800000-3 Послуги з різних видів ремонту і технічного обслуговуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вивіз сміття- ID: UA-2026-09-01-008543-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255351
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин- ID: UA-2026-09-01-008516-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255350
Почаївська міська рада ЄДРПОУ: 14052785ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Передрейсовий медичний огляд водія- ID: UA-2026-09-01-008531-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255349
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Кузьминці Кунківської сільської ради ЄДРПОУ: 26234416ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування автоматизованої системи бухгалтерського обліку (серпень 2026р.)- ID: UA-2026-09-01-008526-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255347
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
заправки та приправки- ID: UA-2026-09-01-008529-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255346
БІЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34010870ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по проходженню експертизи кошторисної документації проекту: " Реконструкція їд...×-
Роботи по проходженню експертизи кошторисної документації проекту: " Реконструкція їдальні Лобойківського ліцею Петриківської селищної ради за адресою: с.Лобойківка вул Кооперативна, 9, Дніпровського району, Дніпропетровської області" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 71310000-4 - Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
- ID: UA-2026-09-01-008528-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255345
Управління освіти Петриківської селищної ради ЄДРПОУ: 42664633ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ганчірка для підлоги, серветка, відповідний код - 39220000-0- ID: UA-2026-09-01-008524-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255344
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка до коси- ID: UA-2026-09-01-008522-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255343
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -