-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок, суміш щебенево-піщана фракція 0-40мм- ID: UA-2026-09-01-000156-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247092
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (ДК 021:2015-22610000-6 Чорнила)- ID: UA-2026-09-01-000157-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247091
ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля (код ДК 021-2015: 03210000-6 - Зернові культури та картопля)- ID: UA-2026-09-01-000162-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247090
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паста для рук згідно коду ДК 021:2015 33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи- ID: UA-2026-09-01-000159-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247089
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-09-01-000155-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247087
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-01-000154-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247086
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26242539ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Барабан до зернодробарки в зборі;Молотки для дробарки- ID: UA-2026-09-01-000152-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247085
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-01-000151-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247084
Архівний відділ Первомайської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 34993670ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба ПВХ- ID: UA-2026-09-01-000153-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247083
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ЖИТЛОВИК" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03355904ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріал ПВХ GFC Frontlit matt 18*13, 440g/m2, 3,20*50m- ID: UA-2026-09-01-000150-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247081
КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03335445ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пломбування, розпломбування вузла обліку- ID: UA-2026-09-01-000148-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247080
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційна табличка з надписом "МИ ВАС НЕ ЗАБУЛИ"- ID: UA-2026-09-01-000146-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247079
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ШИШАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40211116ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин автомобільний «FORWARD» А-95-Євро5-Е10- ID: UA-2026-09-01-000147-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247078
Школа мистецтв селища Дніпровське ЄДРПОУ: 42899827ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир кисломолочний 9%- ID: UA-2026-09-01-000145-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247077
Святошинський ПНІ ЄДРПОУ: 03188777ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа- ID: UA-2026-09-01-000144-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247076
Фінансовий відділ Станіславчицької сільської ради ЄДРПОУ: 43971804ДК 021:2015: 50300000-8 Ремонт, технічне обслуговування персональних комп’ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання, а також супутні послугиАктивна -