-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та обслуговування оргтехніки,технічне обслуговування і ремонт техніки- ID: UA-2026-09-04-003325-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292092
ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44298913ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення лісівничої техніки- ID: UA-2026-09-04-003343-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292091
ДК 021:2015: 51520000-3 Послуги зі встановлення сільськогосподарської та лісівничої технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги незалежної оцінки майна відповідно до постанови державного виконавця Кременецького...×-
Послуги незалежної оцінки майна відповідно до постанови державного виконавця Кременецького відділу державної виконавчої служби у Кременецькому районі Тернопільської області Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (ВП № 67280997 від 18.08.2026)
- ID: UA-2026-09-04-003346-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292090
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оцинкований лист- ID: UA-2026-09-04-003338-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292088
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий КАНІВСЬКИЙ 50% ваг ТМ КАНІВ1971- ID: UA-2026-09-04-003340-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292086
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
заправка та ремонт картриджів- ID: UA-2026-09-04-003330-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292085
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум- ID: UA-2026-09-04-003329-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292084
Національний університет Києво-Могилянська академія ЄДРПОУ: 16459396ДК 021:2015: 44112230-9 ЛінолеумЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації у закладах та установа...×-
Послуги з обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації у закладах та установах освіти
- ID: UA-2026-09-04-003331-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292083
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів та установ освіти Берестинської міської ради" ЄДРПОУ: 43991328ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету №16 Ліцею №2 Дрогобицької міської ради Львівської області за адре...×-
Поточний ремонт кабінету №16 Ліцею №2 Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою по вулиці Козловського, 17 місто Дрогобич Львівської області
- ID: UA-2026-09-04-003328-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292082
Ліцей №2 Дрогобицької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 22410098ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Укладання лінолеуму- ID: UA-2026-09-04-003315-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292077
Служба у справах дітей Хорошівської селищної ради ЄДРПОУ: 42922405ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по поточному ремонту електроплити 4-ШБ з вмонтованою духовою шафою (код за ЄЗС Д...×-
Послуги по поточному ремонту електроплити 4-ШБ з вмонтованою духовою шафою (код за ЄЗС ДК 021:2015: 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-09-04-003323-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292075
КЗ "Яблунівський ліцей" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05266240ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь- ID: UA-2026-09-04-003311-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292072
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським...×-
придбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме: «уайт» розчинник, код ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
- ID: UA-2026-09-04-003316-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292069
Виконавчий комітет Нивотрудівської сільської ради ЄДРПОУ: 40211687ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя- ID: UA-2026-09-04-003312-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292067
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-04-003308-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292066
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТЯНТИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26244053ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -