-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програматор USB-RS- ID: UA-2026-09-04-010823-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299512
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Професійна газова плита для ТЗДОЯС №26- ID: UA-2026-09-04-010831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299511
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26198169ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль рукавний, повнопривідний (код ДК 021: 2015 - 34140000-0 Великовантажні мототра...×-
Автомобіль рукавний, повнопривідний (код ДК 021: 2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
- ID: UA-2026-09-04-010813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299508
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту вулиці вул. Овсяниківська с. Щасливе- ID: UA-2026-09-04-010819-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299506
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення інформаційних матеріалів- ID: UA-2026-09-04-010825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299505
ПОНОРНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04412567ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя (папки)- ID: UA-2026-09-04-010814-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299504
Черкаський державний технологічний університет ЄДРПОУ: 05390336ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні стільці- ID: UA-2026-09-04-010818-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299503
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 05482950ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швабра, моп для швабри, ганчірка, рукавички- ID: UA-2026-09-04-010815-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299502
Музей гетьманства ЄДРПОУ: 21570434ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Монітор )- ID: UA-2026-09-04-010829-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299500
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали- ID: UA-2026-09-04-010811-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299494
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03360874ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чорнило до принтера- ID: UA-2026-09-04-010810-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299493
Зеленська сільська рада ЄДРПОУ: 04357360ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
щебень будівельний, пісок- ID: UA-2026-09-04-010793-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299492
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ЖИТЛОВИК" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03355904ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-04-010782-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299490
БУРЛАЧОБАЛКІВСЬКА СІЛЬСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20989065ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечн...×-
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
- ID: UA-2026-09-04-010808-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299486
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ" ЄДРПОУ: 04704790ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування різні для забезпечення харчування учнів ліцею (весь асортимент та кіль...×-
Продукти харчування різні для забезпечення харчування учнів ліцею (весь асортимент та кількість вказані в видаткових накладних)
- ID: UA-2026-09-04-010807-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299485
ПОЛЯНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОЛЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20556188ДК 021:2015: 15800000-6 Продукти харчування різніЗавершена -