-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони ТМ "Віліс"3кг- ID: UA-2026-09-03-011421-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284803
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні матеріали- ID: UA-2026-09-03-011419-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284802
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто" ЄДРПОУ: 39292239ДК 021:2015: 19260000-6 Текстильні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-09-03-011385-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284801
Вільховецька сільська рада Тячівського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 04351618ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Цвяхи 60 "- ID: UA-2026-09-03-011402-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284799
КП "БЛАГОУСТРІЙ-ЯНІВ" ЄДРПОУ: 38011731ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний вимикач 1 фаз NXB-63 25A, Автоматичний вимикач NXB-63 3Р 25A- ID: UA-2026-09-03-011418-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284797
Національний університет водного господарства та природокористування ЄДРПОУ: 02071116ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
труба профільна- ID: UA-2026-09-03-011408-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284796
Відділ культури і туризму Дубенської міської ради ЄДРПОУ: 23308953ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сік фруктовий- ID: UA-2026-09-03-011401-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284795
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бур 25х800 мм, згідно коду ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя- ID: UA-2026-09-03-011397-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284793
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Про закупівлю будівельних інструментів, інвентарю та матеріалів- ID: UA-2026-09-03-011412-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284790
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 0742 ЄДРПОУ: 24982516ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забе...×-
Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
- ID: UA-2026-09-03-011405-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284789
Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батарейка 2032- ID: UA-2026-09-03-011414-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284786
Борщівська міська рада ЄДРПОУ: 04058485ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 31440000 – 2 «Акумуляторні батареї» Акумулятор ENERLIGHT Professional АА 2700m...×-
ДК 021:2015 31440000 – 2 «Акумуляторні батареї» Акумулятор ENERLIGHT Professional АА 2700mAh BLI 2; Акумулятор ENERLIGHT Professional AAA 1OOOmAh BLI 2; Акумулятор AGM LPM 4V - 4 Ah
- ID: UA-2026-09-03-011406-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284785
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забе...×-
Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
- ID: UA-2026-09-03-011409-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284784
ДОЛИНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23800387ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів- ID: UA-2026-09-03-011403-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284783
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 14372923ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник- ID: UA-2026-09-03-011396-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284781
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -