-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 18330000-1 – Футболки та сорочки (Футболка з логотипом, розмір S, футболка з...×-
ДК 021:2015 – 18330000-1 – Футболки та сорочки (Футболка з логотипом, розмір S, футболка з логотипом, розмір M, футболка з логотипом, розмір L, футболка з логотипом, розмір XL, футболка з логотипом, розмір XXL – 18331000-8)
- ID: UA-2026-09-04-009579-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298271
ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приправи та заправки- ID: UA-2026-09-04-009577-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298270
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" ЄДРПОУ: 44133519ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генераторна установка- ID: UA-2026-09-04-009574-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298269
Вінницький транспортний фаховий коледж ЄДРПОУ: 01118413ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення фізико-хімічних та мікробіологічних досліджень- ID: UA-2026-09-04-009575-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298268
КЗ Нудиженський ліцей Головненської селищної ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 23018310ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Картопля- ID: UA-2026-09-04-009573-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298266
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3101 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44835131ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до світильників та освітлювального обладнання- ID: UA-2026-09-04-009582-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298265
ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби (масло до бензапили, масло до ланцюга, масло ВД)- ID: UA-2026-09-04-009581-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298264
Делятинський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03188694ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення електричного обладнання в підземних спорудах ХІ-ХVІІІ ст. (Антонієв...×-
Послуги з встановлення електричного обладнання в підземних спорудах ХІ-ХVІІІ ст. (Антонієві печери) за адресою: м. Чернігів, вул. Іллінська, 33А за кодом ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-009572-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298263
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів,...×-
ДК 021:2015 - 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів. Послуги з технічного обслуговування насоса.
- ID: UA-2026-09-04-009551-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298261
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло (Масло солодковершкове фасоване, 73% жиру)- ID: UA-2026-09-04-009561-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298260
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів у приміщеннях підприємства за...×-
Послуга з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів у приміщеннях підприємства за адресами: вул. Польська, 2а, вул. М.Духова,1, вул. М.Духова, 5, вул. М. Дмітрієва, 7, вул. Стешенка, 3 та вул. М. Грушевського, 1
- ID: UA-2026-09-04-009548-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298259
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» ЄДРПОУ: 03338030ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по організації та проведення мистецької частини святкових урочистостей, присвячени...×-
Послуги по організації та проведення мистецької частини святкових урочистостей, присвячених 599-ї річниці від дня заснування с.Крихівці - забезпечення - забезпечення сценічною конструкцією
- ID: UA-2026-09-04-009567-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298257
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 45223800-4 Монтаж і зведення збірних конструкційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе хека с/м без шкірки- ID: UA-2026-09-04-009546-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298256
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крани, футорка- ID: UA-2026-09-04-009569-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298255
Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №34 м. Стрий» ЄДРПОУ: 02545471ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 Конструкційні матеріали (лінолеум)- ID: UA-2026-09-04-009566-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298253
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5 ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26372681ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -