-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запчастини- ID: UA-2026-09-05-000594-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303506
військова частина А1804 ЄДРПОУ: 26614900ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 11.09.26 18:57)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки (Молоко коров’яче)- ID: UA-2026-09-05-000595-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303505
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні (Сметана)- ID: UA-2026-09-05-000593-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303503
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Філе хека)- ID: UA-2026-09-05-000590-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303501
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальні засоби для кабінету фізики- ID: UA-2026-09-05-000589-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303500
Комунальний заклад «Запорізький обласний навчально-реабілітаційний центр «Оберіг» Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20520842ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сертралін, таблетки/капсули, по 50 мг, Гідрокортизон, мазь, 10 мг/г по 10 г- ID: UA-2026-09-05-000588-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303499
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1" ЄДРПОУ: 04350694ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-05-000587-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303498
Пилипецький ліцей Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439317ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавка без спинки- ID: UA-2026-09-05-000585-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303496
Тайкурська гімназія Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 25316265ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло (Вершкове масло)- ID: UA-2026-09-05-000584-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303495
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Накопичувачі 64 Гб USB 3.2 Gen 1 Type-A- ID: UA-2026-09-05-000583-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303494
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "ВОСТОК" М.ХАРКОВА ЄДРПОУ: 33290660ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-05-000582-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303493
Пилипецький ліцей Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439317ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Граблі, лопата- ID: UA-2026-09-05-000580-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303492
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба свіжоморожена- ID: UA-2026-09-05-000581-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303491
Пилипецький ліцей Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439317ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з встановлення зовнішньої огорожі- ID: UA-2026-09-05-000574-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303490
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Проведення експертизи проектної документації- ID: UA-2026-09-05-000575-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303489
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -