-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму- ID: UA-2026-09-01-009574-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256387
ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиск...×-
Код ДК 021:2015 - 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Картонні коробки)
- ID: UA-2026-09-01-009571-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256385
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу «під ключ» №ТУ 007796 0...×-
Про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу «під ключ» №ТУ 007796 070826 1 10 3 (ДК ЕЗС 021:2015 45310000-3)
- ID: UA-2026-09-01-009568-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256383
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з навчання- ID: UA-2026-09-01-009569-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256382
КЗ ІРЦ ІЛЛІНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44365544ДК 021:2015: 80500000-9 Навчальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Килимки салону до автомобіля Тойота Королла (Toyota Corolla)- ID: UA-2026-09-01-009567-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256381
Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут" ЄДРПОУ: 42092130ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-01-009570-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256380
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-01-009556-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256377
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування ліфтів- ID: UA-2026-09-01-009557-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256375
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Київська обласна дитяча лікарня" ЄДРПОУ: 01994451ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-01-009559-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256374
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №21" КАМ′ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20295380ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скло лобове (14820000-5 - Скло)- ID: UA-2026-09-01-009535-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256372
Виконавчий комітет Машівської селищної ради ЄДРПОУ: 04381467ДК 021:2015: 14820000-5 СклоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Навантажувально-доставочна машина- ID: UA-2026-09-01-009533-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256371
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (ДК 021:2015: 35810000-5...×-
Бронежилет модульний (Тип 2, Рівень П, Вид 5, комплектність: 1-5) (ДК 021:2015: 35810000-5:Індивідуальне обмундирування)
- ID: UA-2026-09-01-009510-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256370
ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-01-009552-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256369
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 - Зернові культури та картопля (Картопля, Горох, Сочевиця)- ID: UA-2026-09-01-009554-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256368
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
комплект відкатної автоматики до воріт та комплектуючі- ID: UA-2026-09-01-009532-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256367
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД" ЄДРПОУ: 42129720ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняЗавершена -