-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-09-03-011537-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284917
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт принтера Canon- ID: UA-2026-09-03-011544-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284916
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 35205472ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кабель- ID: UA-2026-09-03-011528-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284914
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Газ скраплений- ID: UA-2026-09-03-011488-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284909
Дочірнє підприємство ПрАТ "НАК "Надра України" "Український геологічний науково-виробничий центр" ЄДРПОУ: 01432552ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44810000-1 — Фарби- ID: UA-2026-09-03-011511-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284898
ЛІЦЕЙ № 33 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23553428ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
жалюзі вертикальні- ID: UA-2026-09-03-011509-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284896
Національна академія наук України ЄДРПОУ: 00019270ДК 021:2015: 39515440-1 Вертикальні жалюзіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чорнило Epson; Чорнило Саnon (ДК 021:2015 - 22610000-9 Друкарська фарба)- ID: UA-2026-09-03-011515-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284895
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення будівельно-технічного експертного дослідження №1481 (03)- ID: UA-2026-09-03-011517-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284893
Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради ЄДРПОУ: 24013674ДК 021:2015: 75230000-7 Послуги у сфері юстиціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15110000-2 М’ясо- ID: UA-2026-09-03-011523-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284892
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги обстеження будівель за адресами: м.Стрий вул.Б.Хмельницького,32, (З-1, В-1), м.Стр...×-
Послуги обстеження будівель за адресами: м.Стрий вул.Б.Хмельницького,32, (З-1, В-1), м.Стрий вул.Б.Хмельницького,53а
- ID: UA-2026-09-03-011516-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284891
Управління комунальним майном Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 30389429ДК 021:2015: 71631300-3 Послуги з технічного огляду будівельАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)- ID: UA-2026-09-03-011500-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284889
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту- ID: UA-2026-09-03-011508-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284885
Військова частина А5011 ЄДРПОУ: 26640040ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей СМ-11- ID: UA-2026-09-03-011498-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284884
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –44830000-7 – Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (перетворювач іржі 1л....×-
ДК 021:2015 –44830000-7 – Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (перетворювач іржі 1л.)
- ID: UA-2026-09-03-011501-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284883
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення заходів з професійної адаптації (підготовка водіїв транспортних засобів категор...×-
Здійснення заходів з професійної адаптації (підготовка водіїв транспортних засобів категорії "C" за КПКВК 1501120 відповідно до Постанови КМУ № 432 від 21.06.2017 (зі змінами) для ветерана війни Смірнова Станіслава Олександровича
- ID: UA-2026-09-03-011499-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284882
Франківський відділ соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26144908ДК 021:2015: 80410000-1 Послуги різних навчальних закладівАктивна -