-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт проїзду вздовж сектору 175 на кладовищі в селі Гаразджа Луцького району Во...×-
Поточний ремонт проїзду вздовж сектору 175 на кладовищі в селі Гаразджа Луцького району Волинської області
- ID: UA-2026-09-04-013410-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302076
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали та запчастини для ремонту та технічного обслуговування екскаваторів-навантажувач...×-
Матеріали та запчастини для ремонту та технічного обслуговування екскаваторів-навантажувачів
- ID: UA-2026-09-04-013407-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302072
ДК 021:2015: 43640000-1 Частини екскаваторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Заправлення картриджів до принтерів- ID: UA-2026-09-04-012978-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302071
Військова Частина А5101 ЄДРПОУ: 26642859ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Канцелярські товари (реєстраційні журнали)- ID: UA-2026-09-04-013408-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302070
військова частина А1915 ЄДРПОУ: 08113718ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабелі телекомунікаційні (мережеві)- ID: UA-2026-09-04-013232-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302069
Військова Частина А5101 ЄДРПОУ: 26642859ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Папір офісний- ID: UA-2026-09-04-013377-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302068
Військова Частина А5101 ЄДРПОУ: 26642859ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Стерилізатор повітряний- ID: UA-2026-09-04-013318-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302067
Військова Частина А5101 ЄДРПОУ: 26642859ДК 021:2015: 33191100-6 СтерилізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп...×-
послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми
- ID: UA-2026-09-04-013405-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302066
Заклад дошкільної освіти "Попелюшка" Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 23550236ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду по об'єкту: "Капітальний ремонт приміщень для ство...×-
Здійснення технічного нагляду по об'єкту: "Капітальний ремонт приміщень для створення сучасного освітнього простору Опорного закладу Вигодянський ліцей Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області (частково)"
- ID: UA-2026-09-04-013406-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302065
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (змінні насадки д/швабри)
- ID: UA-2026-09-04-013403-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302063
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ЗОЛОТА РИБКА" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33502082ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультаційні послуги щодо організації навчання на тематичному удосконаленні...×-
Інформаційно-консультаційні послуги щодо організації навчання на тематичному удосконаленні "Стаціонарна, амбулаторна та мобільна поліативна допомога важкохворим пацієнтам. Медицина болю"
- ID: UA-2026-09-04-013399-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302062
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБІВСЬКА СЕЛИЩНА ЛІКАРНЯ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44053455ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стіл учнівський, Стілець учнівський- ID: UA-2026-09-04-013401-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302061
КП Татарівська гімназія Ворохтянської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 20556159ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуал...×-
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькому ліцеї № 129 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Гімназична, 39, (корпус №1) м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50048
- ID: UA-2026-09-04-013400-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302060
Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 37665263ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
“Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку Рівненського ліцею №12 Рівненської міської ради...×-
“Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку Рівненського ліцею №12 Рівненської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 81, м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)
- ID: UA-2026-09-04-013398-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302059
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-04-013397-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302058
Заклад дошкільної освіти №56 міста Житомира ЄДРПОУ: 20426385ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -