-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коліно 3/4 латунь- ID: UA-2026-09-02-014036-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272763
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до трубЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні роботи, пов'язані з випробуванням паль, на об'єкті"Реконструкція...×-
Будівельні роботи, пов'язані з випробуванням паль, на об'єкті"Реконструкція будівель літ. Ч-9 та М’-9 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» з улаштуванням захисної споруди цивільного захисту (сховища) за адресою: проспект Незалежності, 13 в м. Харків
- ID: UA-2026-09-02-014031-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272761
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02003563ДК 021:2015: 45262000-1 Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельнихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова (згідно ДК 021:2015 код 15410000-5).- ID: UA-2026-09-02-014035-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272760
КАРПИЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "БАРВІНОК" РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26523280ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк...×-
Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Помідори (томати) свіжі, Абрикоси свіжі, Ківі, Цибуля ріпчаста свіжа, Апельсини свіжі, Яблука свіжі
- ID: UA-2026-09-02-014038-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272757
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛИСОВИЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ-ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 22389719ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник- ID: UA-2026-09-02-014030-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272755
ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектувальні вироби і деталі для поточного ремонту виробничого обладнання- ID: UA-2026-09-02-014028-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272754
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" ЄДРПОУ: 14312223ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
деталі для обладнання визначений за кодом ДК 021:2015: 34320000-6 — «Механічні запасні час...×-
деталі для обладнання визначений за кодом ДК 021:2015: 34320000-6 — «Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів»
- ID: UA-2026-09-02-014024-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272751
Військова частина А4975 ЄДРПОУ: 26639645ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнання- ID: UA-2026-09-02-014025-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272749
Комунальне некомерційне підприємство "Чортківська центральна міська лікарня" Чортківської міської ради ЄДРПОУ: 02001185ДК 021:2015: 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-014022-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272747
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами- ID: UA-2026-09-02-014023-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272746
Луганська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909921ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани- ID: UA-2026-09-02-014021-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272745
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації та здійснення публічних закупівель за кодом ДК 79410000-1 Консультац...×-
Послуги з організації та здійснення публічних закупівель за кодом ДК 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
- ID: UA-2026-09-02-014020-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272744
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ЄДРПОУ: 05395828ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-02-014017-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272743
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3018 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39806952ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран, адаптер- ID: UA-2026-09-02-014018-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272742
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита OSB/3 товщ. 10 мм, 2500х1250 мм, з прямими краями- ID: UA-2026-09-02-014015-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272741
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-