-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі- ID: UA-2026-09-03-013515-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286889
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.Я.ГОРБАЧЕВСЬКОГО МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02010830ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по підготовці котельні до роботи в осінньо-зимовий період- ID: UA-2026-09-03-013519-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286888
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування системи газопостачання та газового обладнання- ID: UA-2026-09-03-013513-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286887
ЩИБОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04404421ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
корекційно-розвиткові заняття (послуги). код ДК 021:2015 80340000-9- ID: UA-2026-09-03-013512-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286886
Балаклеївська сільська рада ЄДРПОУ: 26489731ДК 021:2015: 80340000-9 Послуги у сфері спеціальної освітиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Губки кухонні. Код ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарс...×-
Губки кухонні. Код ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-03-013516-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286884
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний к/л. ДК 021:2015 – 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція.- ID: UA-2026-09-03-013511-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286882
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23551665ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини- ID: UA-2026-09-03-013509-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286879
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Пакети для сміття)- ID: UA-2026-09-03-013505-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286877
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги технічного огляду та випробувань- ID: UA-2026-09-03-013504-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286876
Державний заклад "Луганський державний медичний університет" ЄДРПОУ: 02010675ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з технічного обслуговування в обсязі одного ТО-1000 та двох ТО-2000 компресорних у...×-
Послуга з технічного обслуговування в обсязі одного ТО-1000 та двох ТО-2000 компресорних установок 2ГМ10-12/7-26С ДКУ-1, ДКУ-2
- ID: UA-2026-09-03-013503-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286873
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Л-Євро5-В0.- ID: UA-2026-09-03-013489-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286872
Кідрівський ліцей Каноницької сільської ради ЄДРПОУ: 22578811ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ролети, жалюзі вертикальні (код ЄЗC ДК 021:2015 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю)- ID: UA-2026-09-03-013494-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286871
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради ЄДРПОУ: 41086985ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари (провод-прикурювач акумуляторний 500 А3.5м)- ID: UA-2026-09-03-013490-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286870
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИ ПІДГАЙЦІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ЄДРПОУ: 35323247ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-03-013497-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286869
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарункові сертифікати- ID: UA-2026-09-03-013487-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286866
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -