-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лист просічно-витяжний- ID: UA-2026-09-03-014104-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287456
Військова частина А3719 ЄДРПОУ: 24973434ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги кафе для харчування делегацій по обміну досвідом- ID: UA-2026-09-03-014105-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287455
Надвірнянська міська рада ЄДРПОУ: 04054257ДК 021:2015: 55330000-2 Послуги кафеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технагляд за об'єктом: "Капітальний ремонт Алеї Пам’яті Героїв на території...×-
Технагляд за об'єктом: "Капітальний ремонт Алеї Пам’яті Героїв на території Великогаївської територіальної громади"
- ID: UA-2026-09-03-014100-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287453
ВЕЛИКОГАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394875ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жорсткий диск 2 ТВ в рамках виконання гранту Українського культурного фонду для реалізації...×-
Жорсткий диск 2 ТВ в рамках виконання гранту Українського культурного фонду для реалізації культурно-мистецького проєкту «Національний фестиваль «Схід Опера Фест - 2026», відповідно до Договору про надання гранту № 9EVE11-26258 від 01 червня 2026 року.
- ID: UA-2026-09-03-014099-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287452
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА" ЄДРПОУ: 38385217ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі- ID: UA-2026-09-03-014102-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287451
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій CANON i-SENSYS MF752Cdw II з WI-FI- ID: UA-2026-09-03-014101-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287450
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек патраний без голови. ДК 021:2015 - 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мо...×-
Хек патраний без голови. ДК 021:2015 - 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені.
- ID: UA-2026-09-03-014098-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287449
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23551665ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
будівельні матеріали (ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкційні матеріали»)- ID: UA-2026-09-03-014039-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287448
Військова частина А2600 ЄДРПОУ: 26615101ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічної підтримки і оновлень програмного забезпечення АСКОД у складі системи е...×-
Послуги з технічної підтримки і оновлень програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу, код 72260000-5 «Послуги пов’язані з програмним забезпеченням» код за ДК 021:2015
- ID: UA-2026-09-03-014095-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287445
Фонд розвитку інновацій ЄДРПОУ: 42688455ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Запасні частини для автомобілів», Код ДК 021:2015: «34330000-9 - Запасні частини до ва...×-
«Запасні частини для автомобілів», Код ДК 021:2015: «34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»
- ID: UA-2026-09-03-014093-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287444
Комунальне підприємство "ЧУГУЇВТЕПЛО" ЄДРПОУ: 35944142ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-09-03-014097-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287442
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тумба Велла Д2+ умивальник Ідеа 60 Сірий попіл; Сифон для умивальника випуск 64 мм.; Шланг...×-
Тумба Велла Д2+ умивальник Ідеа 60 Сірий попіл; Сифон для умивальника випуск 64 мм.; Шланг для води ВВ 80 см. в силіконі Ital Ultra; GL моно кран SUS-004 нержавійка
- ID: UA-2026-09-03-014091-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287440
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги зі встановлення системи оповіщення- ID: UA-2026-09-03-014026-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287439
Головне управління урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України ЄДРПОУ: 14292513ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-03-014088-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287438
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського р-ну м. Києва ЄДРПОУ: 26199401ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-03-014086-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287437
УКРАЇНСЬКА ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ЄДРПОУ: 22998499ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -