-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ущільнююче кільце, кільця, сальники.- ID: UA-2026-09-03-007019-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280450
ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Йод, парацетамол- ID: UA-2026-09-03-007017-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280449
СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491406ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверт, марка поштова.- ID: UA-2026-09-03-007015-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280448
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРОПИВНИЦЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№6)" ЄДРПОУ: 08563777ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності...×-
Проведення експертизи проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та її кошторисної частини: «Капітальний ремонт частини підлоги приміщення споруди за адресою: Львівська обл., м. Львів, вул. Ніщинського, 35»
- ID: UA-2026-09-03-007007-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280440
Львівське комунальне ремонтно-аварійне підприємство ЄДРПОУ: 19339008ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Очищувач універсальний для гальм. зчеплення, мастило аерозоль WD-40- ID: UA-2026-09-03-007009-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280439
Відділ житлово-комунального господарства, архітектури та благоустрою Буджацької селищної ради ЄДРПОУ: 43909495ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антисептик, фарба- ID: UA-2026-09-03-007008-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280438
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай Каркаде.- ID: UA-2026-09-03-006997-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280437
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа № 2 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772364ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Веб-камери (2 шт) (код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2026-09-03-006996-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280436
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИНЕЛЬНИКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 31802662ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа гречана вагова (Вінницька)- ID: UA-2026-09-03-007000-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280435
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні по...×-
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
- ID: UA-2026-09-03-007010-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280434
ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-007001-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280433
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД" ЄДРПОУ: 38759540ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран, американка- ID: UA-2026-09-03-007011-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280431
Ходорківський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03188493ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детальне інструментальне обстеження будинку для оцінки технічного стану та придатності до...×-
Детальне інструментальне обстеження будинку для оцінки технічного стану та придатності до подальшої експлуатації та виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації стадії "Робочий проект" на проведення протиаварійних робіт "Демонтаж аварійних конструкцій з улаштуванням тимчасового підсилення несучих конструкцій (для безпечного проведення ремонтних робіт)" по об'єкту: «Відновлення багатоквартирного житлового будинку на просп. Георгія Гонгадзе, 18 Ж у Подільському районі міста Києва, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації, шляхом капітального ремонту (без зміни функціонального призначення)" » (ДК 021:2015 (CPV) : 71220000-6 Послуги з архітектурного проектування)
- ID: UA-2026-09-03-006995-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280429
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" ЄДРПОУ: 31958324ДК 021:2015: 71220000-6 Послуги з архітектурного проектуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа гречана вагова (Одеська)- ID: UA-2026-09-03-006987-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280428
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автопоїзд в складі автоевакуатора та причіпної платформи- ID: UA-2026-09-03-006955-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280426
Управління державної охорони України ЄДРПОУ: 00037478ДК 021:2015: 34133000-8 АвтопоїздиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 08:00)
-