-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5551000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 6 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Великосільській гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
- ID: UA-2026-08-31-005988-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239282
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інженерно-геологічні вишукування по трасі відведення зливових вод з території майданчика п...×-
Інженерно-геологічні вишукування по трасі відведення зливових вод з території майданчика під будівництво об'єкта по проєкту «Нове будівництво. Технологічний комплекс з виробництва тепловидільних збірок за адресою: ***»
- ID: UA-2026-08-31-005981-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239277
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМПРОЕКТІНЖИНІРИНГ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 36469530ДК 021:2015: 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столи письмові «Декан», столи письмові «МО-3», шафа «Шафа-11», шафа «КШ-14», тумби «К-33...×-
Столи письмові «Декан», столи письмові «МО-3», шафа «Шафа-11», шафа «КШ-14», тумби «К-33» за кодом ДК 021:2015: 39130000-2 — Офісні меблі
- ID: UA-2026-08-31-005985-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239275
Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка № 3» Харківської міської ради ЄДРПОУ: 25180090ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фрезерний верстат з ЧПК «Яструб 4060» (додатково з системою аспірації, поворотна 4-та вісь...×-
Фрезерний верстат з ЧПК «Яструб 4060» (додатково з системою аспірації, поворотна 4-та вісь, системою автоматичного змащення та осцилюючим поворотним ножом)
- ID: UA-2026-08-31-005986-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239274
ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстатиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук Lenovo LOQ 15ARP9 (83JC005VPB) (або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-005921-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239273
Військова частина 3052 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803781ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для миття вікон- ID: UA-2026-08-31-005982-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239272
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Членські внески на 2026р- ID: UA-2026-08-31-005983-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239271
Рогатинська міська рада ЄДРПОУ: 04054323ДК 021:2015: 98130000-3 Послуги різних членських організаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з механічного очищення каналізаційної мережі від осадів та бруду- ID: UA-2026-08-31-005971-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239269
ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (фарба)- ID: UA-2026-08-31-005976-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239268
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158740ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-08-31-005973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239267
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладд...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-005972-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239266
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Повірка. Вимврювальні комплекси, коректори на базі витратоміра-лічильника, - Флоутек, Флоукор та аналогічні)
- ID: UA-2026-08-31-005968-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239265
Управління освіти Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 02143264ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оцінки майна: пам'ятні знаки загиблим воїнам старостинських округів Лубенсь...×-
Послуги з оцінки майна: пам'ятні знаки загиблим воїнам старостинських округів Лубенської міської територіальної громади в кількості 7 штук
- ID: UA-2026-08-31-005970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239262
Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради ЄДРПОУ: 37504366ДК 021:2015: 79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінюванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приправи (часник сушений,хмелі сунелі)- ID: UA-2026-08-31-005944-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239261
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 22986562ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Балон повітряний- ID: UA-2026-08-31-005955-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239259
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -