-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку...×-
Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 94 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-03-001196-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274651
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футбольна форма (код 18412000-0 Спортивний одяг за ДК 021:2015 ЄЗС)- ID: UA-2026-09-03-001193-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274649
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПИРЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40216329ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-03-001202-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274647
Комунальний заклад "Вишневий заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) "Росинка" ЄДРПОУ: 23585820ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код за ДК 021:2015 - 71319000-7: Експертні послуги (експертиза проектної документації за р...×-
код за ДК 021:2015 - 71319000-7: Експертні послуги (експертиза проектної документації за робочим проектом "Реконструкція системи електропостачання Іваньківського ліцею Іваньківської сільської ради Черкаської області з встановлення сонячної електростанції на даху будівлі за адресою: Черкаська область Уманський район село Іваньки вул. Ігоря Щербини,6")
- ID: UA-2026-09-03-001194-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274645
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44569715ДК 021:2015: 71319000-7 Експертні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий згідно ДК 021:2015 15810000-9 Хлібпродукти, свіжовипечені хлібобулочні...×-
Хліб цільнозерновий згідно ДК 021:2015 15810000-9 Хлібпродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
- ID: UA-2026-09-03-001189-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274644
Березотіцька класична гімназія Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 23547161ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-03-001191-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274643
Національний університет "Чернігівська політехніка" ЄДРПОУ: 05460798ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб та хлібопродукти- ID: UA-2026-09-03-001195-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274642
Нововолинська спеціальна школа ЄДРПОУ: 21739850ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-001188-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274641
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 38341562ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-03-001200-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274640
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Люстра стельова, світильник стельовий- ID: UA-2026-09-03-001182-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274637
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38244137ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно 5кг- ID: UA-2026-09-03-001180-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274636
МКП "Енергоресурс" ЄДРПОУ: 32644469ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Анкера, болти, дюбелі, саморізи, гайки та шайби сталеві та з нержавіючої сталі, метричні с...×-
Анкера, болти, дюбелі, саморізи, гайки та шайби сталеві та з нержавіючої сталі, метричні стрижні з наріззю, кріпильні хомути, заклепки, скоби та інше
- ID: UA-2026-09-03-001179-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274634
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
3922 клейонка- ID: UA-2026-09-03-001178-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274633
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Касети для розсади - ДК 19520000-7 – Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-03-001171-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274632
Комунальне підприємство "Зеленгосп" Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 13889141ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (комплекс сані...×-
ДК 021:2015 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (комплекс санітарно-гігієнічних, інженерно-технічних та протиепідемічних заходів з дезінсекції приміщень будівель)
- ID: UA-2026-09-03-001186-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274631
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02003563ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -