-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Навчання з підготовки теплових господарств до опалювального періоду" за кодом Д...×-
"Навчання з підготовки теплових господарств до опалювального періоду" за кодом ДК 021:2015: 80510000-2 - «Послуги з професійної підготовки спеціалістів».
- ID: UA-2026-09-04-000601-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289398
Білоцерківська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 22201816ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Муловсмоктувальна машина- ID: UA-2026-09-04-000603-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289396
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 23216145ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диски до мотокоси Ставрівський старостинський округ- ID: UA-2026-09-04-000604-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289395
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379924ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Азбокартон - код ДК 021:2015: 44111520-2 - Термоізоляційні матеріали.- ID: UA-2026-09-04-000600-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289394
ЗБАРАЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04590949ДК 021:2015: 44111520-2 Термоізоляційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Рекламні та маркетингові послуги- ID: UA-2026-09-04-000596-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289393
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3082 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43391217ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні послуги (проведення медичних оглядів)- ID: UA-2026-09-04-000590-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289392
Черкаський міський центр соціальних служб ЄДРПОУ: 22791479ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-000598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289391
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-000588-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289388
ЮРКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418653ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22460000-2 Банер тематичний- ID: UA-2026-09-04-000589-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289386
Управління у справах культури, молоді та спорту УМР ЄДРПОУ: 02228084ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лазерний принтер- ID: UA-2026-09-04-000581-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289385
Центральноукраїнське професійне училище соціальної реабілітації ЄДРПОУ: 02542490ДК 021:2015: 30100000-0 Офісні техніка, устаткування та приладдя, крім комп’ютерів, принтерів та меблівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стахування цивільної-правової відповідальності власників надземних ТЗ- ID: UA-2026-09-04-000582-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289384
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯРМОЛИНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082700ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея EUROPOWER AGM EP12-40M6 12 V 40 Ah- ID: UA-2026-09-04-000586-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289383
Баштанська міська рада ЄДРПОУ: 04376469ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-04-000583-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289382
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум- ID: UA-2026-09-04-000587-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289381
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 33648312ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту мотокоси- ID: UA-2026-09-04-000585-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289380
ДП Державний навчальний заклад " Сквирське вище професійне училище" ЄДРПОУ: 02544684ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -