-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з технічного обслуговування автомобіля- ID: UA-2026-09-03-004045-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277507
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для ремонту господарським способом першого поверху адмінбудівлі Перегонівської сіль...×-
Товари для ремонту господарським способом першого поверху адмінбудівлі Перегонівської сільської ради: а саме профіль 3,6м System C, профіль 1,2м System C ,профіль 0,6м System C,профіль пристінний 3м
- ID: UA-2026-09-03-004041-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277504
Перегонівська сільська рада ЄДРПОУ: 04365879ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичний вимикач 1р25...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичний вимикач 1р25А)
- ID: UA-2026-09-03-004040-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277503
Комунальне некомерційне підприємство "Рожнятівська багатопрофільна лікарня" Рожнятівської селищної ради ЄДРПОУ: 01993612ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль йодована, перець чорний мелений, коріандр мелений, часник сушений мелений, хмелі-суне...×-
Сіль йодована, перець чорний мелений, коріандр мелений, часник сушений мелений, хмелі-сунелі, орегано сушений, кріп сушений, паприка солодка мелена, паприка копчена мелена, кмин (ДК 021: 2015 15870000-7 - Заправки та приправи)
- ID: UA-2026-09-03-004026-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277499
КЗ "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05266346ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа кукурудзяна, шліфована, №1; Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700; Крупа пшенична Арте...×-
Крупа кукурудзяна, шліфована, №1; Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700; Крупа пшенична Артек з твердих сортів пшениці, ДСТУ 7699; Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий; Крупа ячна №1
- ID: UA-2026-09-03-004020-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277497
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1491 ЄДРПОУ: 14321848ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакля сантехнічна Гусак 100 г- ID: UA-2026-09-03-004025-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277493
Музей історії міста Києва ЄДРПОУ: 05534195ДК 021:2015: 19430000-9 Пряжа та текстильні нитки з натуральних волоконАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71330000-0 - Інженерні послуги різні- ID: UA-2026-09-03-004029-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277491
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
послуги з технічної підтримки, обслуговування та супроводження комплексу захищених мобільн...×-
послуги з технічної підтримки, обслуговування та супроводження комплексу захищених мобільних переговорів, що містять службову інформацію апаратно-програмний «SecurePhone-D»
- ID: UA-2026-09-03-004033-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277490
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея- ID: UA-2026-09-03-004019-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277489
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-03-004023-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277488
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтер MF 3010 Canon- ID: UA-2026-09-03-004032-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277487
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло солодковершкове "Екстра" 82%- ID: UA-2026-09-03-004016-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277484
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-03-004035-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277482
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стільці кухонні, стільці офісні- ID: UA-2026-09-03-004017-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277478
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бордюр садовий- ID: UA-2026-09-03-004027-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277476
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЗЕЛЕЦЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" КОЗЕЛЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006277ДК 021:2015: 44912400-0 Бордюрний каміньАктивна -