-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5)- ID: UA-2026-09-04-010671-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299348
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення атестації робочих місць- ID: UA-2026-09-04-010664-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299347
КНП "Теофіпольський ЦПМСД" ЄДРПОУ: 38611140ДК 021:2015: 71317200-5 Послуги у сфері охорони праці та техніки безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Класні журнали- ID: UA-2026-09-04-010660-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299346
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари, інструменти, мастильні матеріали та запчастини- ID: UA-2026-09-04-010667-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299345
Кегичівське комунальне підприємство "Кегичівка - Сервіс плюс" ЄДРПОУ: 36870763ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х12 мм, з прямими краями- ID: UA-2026-09-04-010653-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299344
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3005 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803543ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-010658-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299341
Олеський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018238ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
освітлювальне обладнання- ID: UA-2026-09-04-010661-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299340
Фінансове управлінняГородоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44137639ДК 021:2015: 31500000-1 Освітлювальне обладнання та електричні лампиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава- ID: UA-2026-09-04-010655-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299337
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-010651-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299335
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-04-010610-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299333
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСАКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26243800ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання проєктних робіт та здійснення авторського нагляду по об’єкту: «Капітальний ремон...×-
Виконання проєктних робіт та здійснення авторського нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт окремих квартир з відновленням несучих конструкцій житлового будинку по вул. Володимира Українця, 59 у м. Запоріжжя після потрапляння боєприпасів»
- ID: UA-2026-09-04-010648-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299327
ДЕПАРТАМЕНТ З УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИМ ГОСПОДАРСТВОМ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38461952ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипник кульовий d-30 SKF 62503-2RSH- ID: UA-2026-09-04-010641-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299326
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-04-010644-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299325
Черкаський художньо - технічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 05537816ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Полотно для натяжної стелі. Вставка декоративна для натяжної тселі- ID: UA-2026-09-04-010645-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299323
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини, матеріали та супутні товари до бензо- мототехніки- ID: UA-2026-09-04-010640-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299320
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -