-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з переобладнання транспортного засобу Hyundai Sonata VIN №KNHE341DBFA147499- ID: UA-2026-09-02-013406-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272131
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каністра металева- ID: UA-2026-09-02-013405-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272130
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35078510ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 66510000-8 Страхові послуги (послуги обов'язкового страхування ци...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 66510000-8 Страхові послуги (послуги обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
- ID: UA-2026-09-02-013397-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272129
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" ЄДРПОУ: 31958324ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (послуги з надання пр...×-
ДК 021:2015 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "М.Е.Dос" з правом використання на відповідний строк)
- ID: UA-2026-09-02-013400-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272128
КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №1ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25872907ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень будівлі колишньої школи для створення місць тимчасового прожи...×-
Капітальний ремонт приміщень будівлі колишньої школи для створення місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб за адресою : вул.Йова Борецького митрополита ,67А с.Бірче Львівського району Львівської області Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)71320000-7 - Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-09-02-013395-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272126
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 60- ID: UA-2026-09-02-013403-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272125
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа, заміна магнітного вала- ID: UA-2026-09-02-013396-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272124
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41341054ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для чищення- ID: UA-2026-09-02-013401-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272123
Ліцей №70 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 23887342ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Знищувач документів- ID: UA-2026-09-02-013402-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272122
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка вогнегасників- ID: UA-2026-09-02-013391-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272121
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для формування сидінь- ID: UA-2026-09-02-013393-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272119
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо для шкільних автобусів- ID: UA-2026-09-02-013394-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272118
Опорний заклад освіти "Щасливський академічний ліцей" Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 22203330ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Генератор інверторний Könner&Söhnen KS 6000iE S- ID: UA-2026-09-02-013389-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272117
Військова частина А4977 ЄДРПОУ: 26639679ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття 120л/100шт; Пакети для сміття 35л/50шт(200пач.).- ID: UA-2026-09-02-013388-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272116
Середня загальноосвітня школа № 92 м. Львова ЄДРПОУ: 22350367ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, рушники паперові- ID: UA-2026-09-02-013390-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272115
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02146943ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -