-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мастило 333мл- ID: UA-2026-09-01-005130-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251951
ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ЄДРПОУ: 35434601ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка вогнегасників- ID: UA-2026-09-01-005125-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251948
Королівський ліцей Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23806473ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-01-005129-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251947
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03196570ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі- ID: UA-2026-09-01-005124-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251946
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ" ЄДРПОУ: 41823846ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гібридний інвертор EDON EPM-ECO-6,2KW- ID: UA-2026-09-01-005131-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251945
ДК 021:2015: 31230000-7 Частини електророзподільної чи контрольної апаратуриАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’...×-
45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва (Послуги з благоустрою населених пунктів, поточний ремонт колодязя с. Камінь, вул. Сеймівська 24, Конотопського району,Сумської області, 41300)
- ID: UA-2026-09-01-005123-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251944
КП "РЕМДІЛЬНИЦЯ" Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 31156689ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення картриджа- ID: UA-2026-09-01-005128-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251943
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами.- ID: UA-2026-09-01-005118-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251941
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний будівельний коледж" ЄДРПОУ: 02544394ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал обліку теоретичного навчання- ID: UA-2026-09-01-005104-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251940
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КАМ'ЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ТА ПЕРЕПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ БУДІВНИЦТВА ТА АВТОТРАНСПОРТУ" ЄДРПОУ: 02541527ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічна обробка приміщень- ID: UA-2026-09-01-005116-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251939
Вовчоцька гімназія Брацлавської селищної ради ЄДРПОУ: 26227936ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби відповідно до Код ДК 021:2015 – 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (336...×-
Лікарські засоби відповідно до Код ДК 021:2015 – 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату), МНН: Ethanol
- ID: UA-2026-09-01-005099-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251938
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ІНФЕКЦІЙНИХ ТА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ» ЄДРПОУ: 02003534ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гречка (Код за ЄЗС ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості...×-
Гречка (Код за ЄЗС ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості)
- ID: UA-2026-09-01-005103-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251937
Бахмацький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №3 Берізка Бахмацької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 34210586ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне та презентаційне обладнання для оснащення інноваційної лабораторії 3D-дизайну,...×-
Комп’ютерне та презентаційне обладнання для оснащення інноваційної лабораторії 3D-дизайну, 3D-друку та архітектури (Код ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина))
- ID: UA-2026-09-01-005115-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251936
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір (Код ДК 021:2015: 33760000-5 «Туалетний папір, носові хустинки, рушники дл...×-
Туалетний папір (Код ДК 021:2015: 33760000-5 «Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки»)
- ID: UA-2026-09-01-005106-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251934
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44210000-5 «Конструкції та їх частини»- ID: UA-2026-09-01-005114-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251933
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -