-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки- ID: UA-2026-09-05-000180-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303088
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-05-000176-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303086
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари для ремонту та будівництва- ID: UA-2026-09-05-000175-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303085
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична аппаратура- ID: UA-2026-09-05-000174-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303084
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-09-05-000173-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303083
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту покрівлі- ID: UA-2026-09-05-000172-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303082
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диски зчеплення. Муфта вимикання зчеплення. Вилка вимкнення зчеплення. Циліндр зчеплення (...×-
Диски зчеплення. Муфта вимикання зчеплення. Вилка вимкнення зчеплення. Циліндр зчеплення (код за ДК 021:2015-34320000-6 - Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
- ID: UA-2026-09-05-000171-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303081
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЛЬНИЦЯ ПО РЕМОНТУ, УТРИМАННЮ АВТОШЛЯХІВ ТА СПОРУДЖЕНЬ НА НИХ" ЄДРПОУ: 13489818ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
термометр побутовий для холодильника- ID: UA-2026-09-05-000170-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303080
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КАРОЛІНО-БУГАЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44086967ДК 021:2015: 38412000-6 ТермометриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно- ID: UA-2026-09-05-000169-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303079
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари для ремонту та будівництва- ID: UA-2026-09-05-000163-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303078
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни і презервативи- ID: UA-2026-09-05-000168-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303077
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний заклад психоневрологічної допомоги та соціально значущих хвороб» Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 05498909ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Армувальна сітка (код та назва за ДК 021:2015: 44310000-6 - Вироби з дроту)- ID: UA-2026-09-05-000165-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303076
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0110 ЄДРПОУ: 33252672ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід- ID: UA-2026-09-05-000167-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303075
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3051 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803773ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-05-000166-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303074
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-05-000164-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303073
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-