-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроконфорка КЕ 0,12/3,0- ID: UA-2026-09-04-007088-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295818
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ЄДРПОУ: 44013857ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор BRAVIS 24K4100H рідкокристалічний)- ID: UA-2026-09-04-007087-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295812
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради ЄДРПОУ: 33172021ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адр...×-
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-09-04-007080-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295811
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Катриджі Epson FX 890 PTR- ID: UA-2026-09-04-007082-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295810
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-04-007073-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295803
Вільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04388478ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх мереж газопостачання (підключення/відновлення газопостачання)
- ID: UA-2026-09-04-007069-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295802
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ "КОЛІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 20214476ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-04-007075-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295800
ПІЩАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377581ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля- ID: UA-2026-09-04-007057-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295799
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44789075ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (олівці кольорові, картон коль...×-
ДК021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (олівці кольорові, картон кольоровий,папір кольоровий,клей олівець, фарба гуашна, зошит 35 аркушів)
- ID: UA-2026-09-04-007060-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295798
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ СМОЛІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45230353ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічні товари (Серветки)- ID: UA-2026-09-04-007065-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295797
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ" ЄДРПОУ: 03354431ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з контролю та профілактики хвороб- ID: UA-2026-09-04-007058-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295796
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3" ЄДРПОУ: 26244136ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні вироби (тюль, тасьма)- ID: UA-2026-09-04-007062-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295795
Знам'янський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190358ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними...×-
код ДК 021:2015: 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
- ID: UA-2026-09-04-007070-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295794
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран пластиковий із стал.вход, Кран KOER 1* ГШ Ручка- ID: UA-2026-09-04-007079-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295793
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги арбітражу та спостереження арбітражу матчів арбітрів, асистентів арбітра, спостер...×-
послуги арбітражу та спостереження арбітражу матчів арбітрів, асистентів арбітра, спостерігачів арбітражу
- ID: UA-2026-09-04-007072-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295791
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 04544524ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -