-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцтовари- ID: UA-2026-09-01-006852-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253676
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "ОБ’ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ ВОЗНЕСНСЬКА" ЄДРПОУ: 41253047ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами, код ДК 021:2015-44140000-3- ID: UA-2026-09-01-006850-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253675
Комунальний заклад ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ" "ПАДІЮН" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44982335ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти- ID: UA-2026-09-01-006842-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253673
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Калинка" Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 33158709ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник 18 Вт, світильник 36 Вт- ID: UA-2026-09-01-006841-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253671
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)- ID: UA-2026-09-01-006840-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253670
Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 33683603ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 16:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95; Дизельне паливо; Газ скраплений- ID: UA-2026-09-01-006813-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253667
Виконавчий комітет Яворницької селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41767516ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крейда- ID: UA-2026-09-01-006826-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253666
Школа І-ІІІ ступенів № 276 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01487866ДК 021:2015: 44922100-0 КрейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-01-006820-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253663
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №2 "ТЕРЕМОК" МІСТА БЕРЕЗНЕ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22569120ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту медичного обладнання (код за ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з...×-
Послуги з поточного ремонту медичного обладнання (код за ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
- ID: UA-2026-09-01-006821-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253657
Державна спеціалізована установа "Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 02005177ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
папір офісний- ID: UA-2026-09-01-006819-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253655
ВІДДІЛ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44517782ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни (укадання) частини труби зовнішньої мережі каналізації- ID: UA-2026-09-01-006834-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253654
ОКНП "Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 43342788ДК 021:2015: 76480000-1 Послуги з укладання трубАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проф. труба, прокат плоский- ID: UA-2026-09-01-006831-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253653
КП Великобичківське ВЖКП ЄДРПОУ: 30157634ДК 021:2015: 44300000-3 Кабелі, дроти та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверний блок металевий- ID: UA-2026-09-01-006828-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253652
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43963788ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з виконання підготовки об’єкта до опалювального сезону- ID: UA-2026-09-01-006835-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253651
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по заправці картриджа, супроводження та налагодження комп'ютерної техніки- ID: UA-2026-09-01-006818-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253649
МАР'ЯНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04334933ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -